Lütfen Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Dün resim çekiyordum. Resmi çektim ortadaki ok 5-10 dk döndü ama resim bi türlü kaydedilmedi. Sonunda telefonu kapattım. Şimdi sadece tel hafızasına resim çekebiliyorum. Jpg dosyalarını taşıyamıyorum. Haf. kartın da biçimlendirdim. 1-2 saat normal çalıştı ama yine aynı.Lütfen yardım edin.:agla:agla
 
SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
bende de oluyor bazen bekletiyor ama sonunda kaydediyor ama senin tel sorunu bilmiyorum
 

özkan_102

Üye
hafıza kartını pc de biçimlendir dene
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt