Lütfen Yardım 6630

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYTHM

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Yardım 6630
selam arkadaşlar
telefonum 6630 telefon hafızasının 5 mb ı kullanılıyo gözüküyo ama yok böyle bişey yani telefon hafızasının en fazla2mb ıkullanıyolıo!! ve bunun aynısıs hafıza kartında da var yani onda da 5 mb kullanılan alan varken 19 mb gösteriyo
menüye girdikten sonra seçenelere basıldığında hafıza durumu diye bişey yazmıyo lütfen yarım edin arkadaşlar........

klonajinsky

Üye
*#7370# tuşlayarak format at telefona...

RYTHM

Üye
    Konu Sahibi
tamam onu yaparımda sonra ne yapıcam
onuda anlatırsan çok güzel olur biraz ayrıntılı olsun ama ben :) sana zahmet

klonajinsky

Üye
Formatlama

İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken menü/ayarlar/telefon ayarları/fabrika ayarlarına geri dön(orjinal telefon ayarları olarakda yazabilir aynı şey) e gelip telefonun kilit kodunu girip onaylamanızdır.(kilit kodunu değiştirmediyseniz fabrika çıkışı 12345 dir).eğer bu işinizi görmezse telefonda *#7370# yi tuşlayın fakat telefon hafızasındaki herşey siliniceği için daha önceden bunların bir yedeğini aldıktan sonra yapmanızı tavsiye ederim...

metintekin

Üye
aynı sorun herkesde war.bende tel hafızasında 2mb şey warken 4 mb dolu diyo.

myaware

Üye
Originally posted by metintekin@Oct 10 2005, 10:09 PM
aynı sorun herkesde war.bende tel hafızasında 2mb şey warken 4 mb dolu diyo.
[post=188361]Quoted post[/post]​
Ewet geçende bebdede oldu. Dosya yüklerken birden yarım kaldı ve yüklemedi bende orda yüklemeyi bıraktım. Daha sonra başka bir dosya yüklediğimde telefon hafızası 4,5mb gözüktüğü için yükleyemedim. Tahminim o yükleme sırasında bi hata oluştğu için böyle gösterdi. Ama aynı sorun mu değil mi bilmem de ben telefonu kapatıp açınca eski haline döndü.

klonajinsky

Üye
sistem dosyaları 2 mb civarı bir yer kaplar ama 5 mb dolu iken 19 mb dolu gözüküyorsa kartada telefonada format atmakta fayda vardır.saygılar...

metintekin

Üye
ben kartı çıkardım we teli açtım. yöneticiye girdim we orda ne warsa hepsini sildim. tel hafızası boşaldı wallahi. :)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala o sanırım butun symbıanlarda mevcut sen 2.mb yukluosun dolu dıo sanırım sıstem kullanıo telefon hafızasının bi kısmını

ümit_2

Üye
Originally posted by RYTHM@Oct 10 2005, 12:46 PM
selam arkadaşlar
telefonum 6630 telefon hafızasının 5 mb ı kullanılıyo gözüküyo ama yok böyle bişey yani telefon hafızasının en fazla2mb ıkullanıyolıo!! ve bunun aynısıs hafıza kartında da var yani onda da 5 mb kullanılan alan varken 19 mb gösteriyo
menüye girdikten sonra seçenelere basıldığında hafıza durumu diye bişey yazmıyo lütfen yarım edin arkadaşlar........
[post=188086]Quoted post[/post]​
format at ve hafıza kartını biçimlendir

ibonline

ibonline

Üye
*#7370# yap formatla yol zaten sana ne yapacağını sorar örnek saat ayarı yerle bölgeleri uygun olanı sec menüuü ayarlaradan tekrar türkcele olur biter

RYTHM

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bu formatı atınca telefon versiyonuna bişey olucak mı yani yeni versiyon yüklemek falan gerekmiyecek mi??

ibonline

ibonline

Üye
hic birsey olmaz korkma sadece sonradan yüklenen programlar gider onlarıda yüklemek senin elinde olan birsey :iyi:

white

Üye
<div class='quotetop'>(klonajinsky &#064; Oct 10 2005, 04&#58;48 PM) [post=188089]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
*#7370# tuşlayarak format at telefona...
[/b][/quote]
Aynen

morder61

Üye
konuyu biraz farklılastırırsak bende kilit kodu vardı unutmustum yanı degistirdim hard format attım ama dil degistisadece telefon acılmıyo yanı bu format konusunda bilinçli olan arkadaslardan yardım isticem kilit kodu varken ve bilinmiyoken format atmak olayı cozermı sorun bu simdiden saolun msn= [email protected] burdan iltibat kurarsak daha cok sevinirim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(morder61 &#064; Mar 16 2006, 06&#58;54 AM) [post=298444]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
konuyu biraz farkl&#305;last&#305;r&#305;rsak bende kilit kodu vard&#305; unutmustum yan&#305; degistirdim hard format att&#305;m ama dil degistisadece telefon ac&#305;lm&#305;yo yan&#305; bu format konusunda bilinçli olan arkadaslardan yard&#305;m isticem kilit kodu varken ve bilinmiyoken format atmak olay&#305; cozerm&#305; sorun bu simdiden saolun msn= [email protected] burdan iltibat kurarsak daha cok sevinirim
[/b][/quote]

Hard format attt&#305;ktan sonra telefon aç&#305;lm&#305;yorsa servise götürün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt