lütfen okuyun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
lütfen okuyun...
o konu daha önce açılmıştı
bu konu daha önce açılmıştı
zaten biliyordum
çok saçma bir konu. v.s v.s

Ne demek bu ya konu açarsın suç olur.Yukarda saydıklarım yazılardan başka birşey yok konularda.Daha önce görmemiş olabilirim açtığım konuları.O konular daha önce açılmış olabilir.Sırf kalabalık olsun diye değil sadece aradaki bağlar biraz daha kuvvetlensin muhabbetli olalım diye açtım o konuların birçoğunu.Birçok kişi sadece mesaj sayısını arttırmak amaçlı mesaj atıp konuda kirlilik meydana getiriyor ben her fırsatta dile getiriyorum ÖNEMLİ OLAN PAYLAŞMAK diye eğer paylaşmak bu kadar kötü ise ben vazgeçtim paylaşmaktan.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

C@N

C@N

Üye
hayııııııııııııııırr sakın vazgecme sen ize lazımsın biz senden sen de bizden daha cok sey ogrencez lutfen sana katılıyorum ama o yorumlara kulak asma sen forum kurallarına aykırı bişe yapmıyosun sonucta bosver takma

Zero

Zero

Üye
Arkadaşım kimsenin senin konu açmana, paylaşmana itirazı yok, çalışmaların içinde teşekkür ederiz.
Ama iki düzine konuyu tekrar açarsan bu tür tepkiler alman doğal.. Bilmem farkındamısın, Bu gün açılan bir konunun dahi aynısını eklemişsin.
Ayrıca elindeki malzemeyi bir günde siteye doldurmak ta bence doğru bir yöntem değil.. Bunun yerine her gün farklı 3-5 konu açsan hem daha fazla üye görür-paylaşır (pek çok konu doğru düzgün okunmadan liste altında kaldı), hemde kirlilik yaratmamış olursun..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by yuubi@Sep 7 2005, 12:05 AM
zaten biliyordum

[post=157225]Quoted post[/post]​

Baştan sona doğru cevaplayım..

--Forumda arama yapılırsa bu sözler yazılmaz

--Herkesin bildiği kendine o mesajı atan boşa mesaj atıyor

--Kendinize göre karar vermeyin belki birinin işine yarayacak yada hoşuna gidecek..

Arkadaşım eğer bu lafları duymak istemiyorsan forumda arama yaptır ve açılmış olan konuyu bir daha açma, Bu lafım sadece sana değil tüm üyeler için geçerli..

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Forum kurallarına göre konu açmadan önce arama yapılması gerektiğidir. Bunun sonucunda konu açmadan önce arama yapmamak ile açılan aynı içerikli konu veya konular fazlalık niteliği taşıyacağından ötürü karşı olarak kilitlenmekte veya yönlendirilmektedir. Bunda alınacak kırılacak bir şey görmemek gerekir. Herşey yönetim tarafından bizlerin daha iyi yazımasını sağlamak içindir. Bu yüzden size karşı bir suçlama yada başka türlü bir içeriğin söz konusu olması bie geçerli değildir. O yüzden alınmayınız veya kırılmayınız. Herkes sizin gib aynı içerikli konu açsa forumda ki kirlilik çok fazla olacak ve göz kirliliği veya diğer konuların gözle görünürlüğünü azaltacağı gibi diğer üyelerinde canını sıkabilir. Lütfen Forum Kurallarına Uyalım. Unutmayın ki Kurallar Sadece Bizim İçindir ;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
konu açarkern biraz daha dikkatli olalım bu konu daha onceden açılmıştı... ;) :)

midnight

midnight

Üye
Originally posted by BeRdOşH+Sep 7 2005, 12:28 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(BeRdOşH &#064; Sep 7 2005, 12:28 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-yuubi@Sep 7 2005, 12:05 AM
zaten biliyordum

[post=157225]Quoted post[/post]​

Baştan sona doğru cevaplayım..

--Herkesin bildiği kendine o mesajı atan boşa mesaj atıyor

--Kendinize göre karar vermeyin belki birinin işine yarayacak yada hoşuna gidecek..

Arkadaşım eğer bu lafları duymak istemiyorsan forumda arama yaptır ve açılmış olan konuyu bir daha açma, Bu lafım sadece sana değil tüm üyeler için geçerli..
[post=157255]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Valla berdosh kardeşim doğru söylüyor ama site 100 kişi civarında falan olduğunda sürekli hata veriyor ve bu arama yapma işlemi işkence gibi geliyor..tabii bazen de insanlar üşeniyor arama yaptırmaya..
--Ama arkadaşları uyarırken de bazen sert dille uyarıyoruz bu da kırıcı olabiliyor..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Hatalı konu açabiliriz önemli olan hatalı konu açtığımızı bildiren mesaja saygı göstererek riyavet etmektir ...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
sen devam etboşver herkes bişiler yapmak istiyor&#33;&#33;&#33;&#33;arada bir çıkar boole şeyler...adam okumuşşa deha onceden soylemek zorunda en azınadn bir yorum yapmak istiyor...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
xmen flood... :nono:

Ayrıca ne oldu bilmiyorum ama zeroya kesinlikle katılıyorum.. ;)

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 7 2005, 07:58 AM
xmen flood... :nono:

Ayrıca ne oldu bilmiyorum ama zeroya kesinlikle katılıyorum.. ;)
[post=157441]Quoted post[/post]​
xmen flood :D :haha:

tuna

tuna

Üye
Konu Açmak Gerçekten Güzel Bişey olabilir.. Ama sen benim açtığım konunun 2 katı konuyu 1 günde açarsan (ki ben hazirandan beri burdayım ve aktif bi üye olduğumu düşünüyorum) orada bi sorun vardır.... :nono: Eğer Her gün 3 konu açsan belki insanlar konu dışına baktığında sadece 1 sayfab boyunca yuubi tarafından açılmış konu olduğunu gördüğü zamanki tepkiyi vermeyecekti. ve bu tür msjlarla daha az karşı karşıya kalabilirdin. ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
sen kendini üzmeycen abi yaaa
suç sende deelki suç o mesajı yollayanlarda eğer sen bişeyi paylaşmak istemiş ve onlarda buna saygı duyamamışsa yazıklar olsun onlara sonuna kadar arkandayım dostum ama yinede bu mesajları görmek istemiosan konu açmadan ön e bi arama yaptır :artı: ;;) ;;)

helper007

helper007

Üye
Originally posted by tuna@Sep 7 2005, 10:29 AM
Konu Açmak Gerçekten Güzel Bişey olabilir.. Ama sen benim açtığım konunun 2 katı konuyu 1 günde açarsan (ki ben hazirandan beri burdayım ve aktif bi üye olduğumu düşünüyorum) orada bi sorun vardır.... :nono: Eğer Her gün 3 konu açsan belki insanlar konu dışına baktığında sadece 1 sayfab boyunca yuubi tarafından açılmış konu olduğunu gördüğü zamanki tepkiyi vermeyecekti. ve bu tür msjlarla daha az karşı karşıya kalabilirdin. ;;)
[post=157518]Quoted post[/post]​

+1

Katılıyorum (Ama gülmekten değil :D Şaka)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt