Lütfen Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Acil Yardım
Arkadaslar discovery e model kildi koymustum ama cok fazla denenmis ve artık e posta falan istiyor ama yazılacak yere tıklayınca klavye gelmiyor simdi ben bu cihazi nasıl sifirlarim

andezitt

andezitt

Üye

Dene kardeşim

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Ani onu denedim ama recovery ekraninda sistemi sirla komutuna basiyorum ama sadece komut yok ekrani gelmiyor offf :-(

andezitt

andezitt

Üye
Valla kardeşim o zaman bilemiycem bilen bi arkadas yardimci olsun telefon elimde olsa yapardım bişeyler ama gmd hiç kullanmadim ya k.b

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Valla kardeşim o zaman bilemiycem bilen bi arkadas yardimci olsun telefon elimde olsa yapardım bişeyler ama gmd hiç kullanmadim ya k.b
Cok sagol kardeşim önemli değil zaten çözdüm sorunu bi seyi secmek icin ses arttırma tuşuna basili tutmak lazim mis konu kitlenebilir

andezitt

andezitt

Üye
:) tamam o zaman kardeşim :) müsaitsen telefon hakkında bir kaç şey sorabilir miyim vaktin varsa özelden? Almaya planlıyorum da

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Emip

Emip

Üye
:) tamam o zaman kardeşim :) müsaitsen telefon hakkında bir kaç şey sorabilir miyim vaktin varsa özelden? Almaya planlıyorum da
Bende almayı planlıyorum acaba bataryası ne kadar gidiyor ?

• Beğen
Tepkiler: andezitt
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yakinda konu aciyorum hem s3mini hem de discovery tanitim videosu cekdim de ama nasil yukleyecegim bilmiyorum
Bende almayı planlıyorum acaba bataryası ne kadar gidiyor ?
Walla kardesim s3mini kullanıyorum ve ikisi de yogun kullanimda en son ayarlarda s3mini bir gunu çıkarırken diskavri ise cok zor dayanıyor bazen yetismiyor aksama

Emip

Emip

Üye
Arkadaslar yakinda konu aciyorum hem s3mini hem de discovery tanitim videosu cekdim de ama nasil yukleyecegim bilmiyorum
Walla kardesim s3mini kullanıyorum ve ikisi de yogun kullanimda en son ayarlarda s3mini bir gunu çıkarırken diskavri ise cok zor dayanıyor bazen yetismiyor aksama
Google hesabı alıp youtube'e yükleyebilirsin

Üst Alt