Lumia'lar için Yeni Güncelleme ( Deneyimler ve Yapmanız Gerekenler )

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Aynen.Turkcell rom'lu cihazlara Global Rom'u flaşlayabilir miyiz?

Esas soru bu

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
tamam sizinde türkcell romda siz türkcell roma normal farklı bir rom mu attınız arkadaş türkcell romlara normal başka rom atılırmı diye sormuş

daha önce atanlar vardı ama ben neyaptımsa atamadım.Turkcell rom ile devam ediyorum.Yani orada fark olmadığını belirtmek için söyledim..

- - - Eklendi - - -

TEKRAR AÇIYIM.YAPANLAR VAR AMA O ESKİ SURUMLERDEYDİ SON İKİ SURUMDUR NE BEN NE DE DENEYEN DİĞER KİŞİLER YAPAMADIK.AMA ÇÖZÜMÜNU BILAN VARSA PAYLAŞSIN

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
daha önce atanlar vardı ama ben neyaptımsa atamadım.Turkcell rom ile devam ediyorum.Yani orada fark olmadığını belirtmek için söyledim..

- - - Eklendi - - -

TEKRAR AÇIYIM.YAPANLAR VAR AMA O ESKİ SURUMLERDEYDİ SON İKİ SURUMDUR NE BEN NE DE DENEYEN DİĞER KİŞİLER YAPAMADIK.AMA ÇÖZÜMÜNU BILAN VARSA PAYLAŞSIN
şimdilik çözümü yok zaten sizden bi önceki msj da bende atılmıyor diye açıklamıştım sizde hayır diye başlayan msj yazınca bende dedim siz attınız tamam sorun yok mecburen bende türkcell rom yükledim çaresi yok böyle idare edeceğiz

n000k

n000k

Üye

- - - Eklendi - - -

sen bana en güncel ncs sürümü link versene. varsa bildiğin :)

mühendis_bey

Üye
Artık eski oldu o güncelleme:)) bence konunun adını değiştirip gdr2 güncellemesi deyin

bj_kmurat

Üye
ben naviden rm-821 dosyalarını indirdim fakat offline modda iken görmüyor o dosyaları nokia care suite.
online yapayım diyorum bu sefer de care kullanıcı adı ve şifre istiyor. online yapanlar nasıl bir yolla yaptılar yardım edebilir misiniz?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Online yapmak için programı kısayolundan değil de program files'in içindeki uygulamadan çalıştırmanız gerekiyormuş öyle hatırlıyorum :hmmm

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
ben naviden rm-821 dosyalarını indirdim fakat offline modda iken görmüyor o dosyaları nokia care suite.
online yapayım diyorum bu sefer de care kullanıcı adı ve şifre istiyor. online yapanlar nasıl bir yolla yaptılar yardım edebilir misiniz?
o en son sürümü değil de diğerini dener misşn

Üst Alt