Lumia'lar için Yeni Güncelleme ( Deneyimler ve Yapmanız Gerekenler )

Sponsorlu Bağlantılar

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Sağol benim için çok da önemli değil ama olsun yine de. Bu arada benimdiğer klasörü sadece 487 mb Bi boyutu var

qweratomic

qweratomic

Üye
Güzel bir anlatım olmuş teşekkürler :oke:

katil_197

katil_197

Üye
Güncellemeden sonra batarya daha hızlı yemeye başladı :(

katil_197

katil_197

Üye
Tmm abey sana guveniyorum

nanotex

nanotex

Üye
Ben care suite yükledim takınca hiç güncelleme dalgası gözükmüyor çok değişik bir yazılım :D

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
Konu için teşekkürler. Lumia 620 Nokia Software Updater for Retail 2.0.6 ile kolay bir şekilde güncellenebiliyor, tavsiye ederim. Cihazım Türkcell ve program otomatik olarak güncelleme olduğunu belirtiyor. Care Suite online modunu çalıştıramadığım için ve offline ile uğraşmak istemediğimden bu yöntemle yaptım sorunsuz kullanıyorum.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Konu için teşekkürler. Lumia 620 Nokia Software Updater for Retail 2.0.6 ile kolay bir şekilde güncellenebiliyor, tavsiye ederim. Cihazım Türkcell ve program otomatik olarak güncelleme olduğunu belirtiyor. Care Suite online modunu çalıştıramadığım için ve offline ile uğraşmak istemediğimden bu yöntemle yaptım sorunsuz kullanıyorum.

920 de olur dimi?

mühendis_bey

Üye
arkadaşlar benim hem Nokia care suitede hede Nokia software updatede güncelleme görünüyor. navifirmden indiriyorum ama benim kafam karıştı 3 güncelleme ayrı mı yoksa aynı güncelleme mi? navifirmden indirmeden Nokia care süite yada Nokia software updateden yüklsem oluyor mu

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim hem Nokia care suitede hede Nokia software updatede güncelleme görünüyor. navifirmden indiriyorum ama benim kafam karıştı 3 güncelleme ayrı mı yoksa aynı güncelleme mi? navifirmden indirmeden Nokia care süite yada Nokia software updateden yüklsem oluyor mu

Evet konuda anlattım ayrıntılı.Care suite bağla oradan direk güncelle aynı güncelleme

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Care süit veya Nokia Update ile yapanlar hep w7 mi kullanıyor Xp de başaramadım bir türlü.

mühendis_bey

Üye
maalesef olmuyor indirme başarısız gibi bir uyarı çıkıyor:( ne bilyim konunun üstüne başka konu verince önce onu mu yapıyoruz diye düşündüm.

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
maalesef olmuyor indirme başarısız gibi bir uyarı çıkıyor:( ne bilyim konunun üstüne başka konu verince önce onu mu yapıyoruz diye düşündüm.

Arkadaşlar sabredebilirseniz bu konu altında ayrıntılı anlatırım.Ama sınavım var şu anda ders çalışıyorum.Akşam resimle anlatırım.Bu arada w8 ile yaptım ben

mühendis_bey

Üye
tamam oldu teşekkürler:)))) Windows 7 64 bit ve nsu ile yaptım

mühendis_bey

Üye
bu sanırım nokianın güncellemesi Windows güncellemesi ne zaman gelir acaba

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Arkadaslar bize be zaman gelir bu yeni guncelleme

- - - Eklendi - - -

Bizimdemi flashlamamiz gerekiyo teli

nanotex

nanotex

Üye
Ne zaman gelecek güncelleme? Ben flash atmak istemiyorum arkadaşlar ota ile yüklemeyi düşünüyorum birisi toparlayabilir mi olanları

Üst Alt