Haber Lumia1520 Mavi Rengiyle Boy Gösterdi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520 Mavi Rengiyle Boy Gösterdi

Nokia'nın 22 Ekim'deki Nokia World etkiliğine sayılı günler kala bu etkinlikte tanıtılacak en dikkat çekici telefon olan Lumia1520'nin Mavi rengi de görüntülendi

Nokia'nın 6" ekranlı phablet segmentindeki ilk cihazı Lumia1520 sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Quad Core Snapdragon işlemci,2GB RAM, 20.7MP kamerası ve 1080p FuII HD 6" ekranlı Lumia1520 göz alıcı renkleriyle de dikkat çekicek gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, m542tf, AlicanL920 ve 4 diğerleri

kursat99

kursat99

Üye
Çok güzel duruyor. Yalnız şaka maka ama etkinlik haftaya salı günü. :aha:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
abi hepsi iyi hoş da bu microsoft kapasitif tuşları kaldıracak oluyor ama habire yeni cihaz çıkıyor ve hepside 3 tuşlu. bu çelişki değil mi?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
abi hepsi iyi hoş da bu microsoft kapasitif tuşları kaldıracak oluyor ama habire yeni cihaz çıkıyor ve hepside 3 tuşlu. bu çelişki değil mi?
Bende ilk olarak o tuşlara baktım,söylendiği gibi olursa çok daha iyi olurdu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
herhalde haberleri pek dikkatli okumuyorsun. O değişiklikler Windows Phone 8.1'de yapılması planlanan yenilikler. Ne yapsın firmalar o zamana kadar yeni cihaz çıkartmasın mı?:hmmm

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
herhalde haberleri pek dikkatli okumuyorsun. O değişiklikler Windows Phone 8.1'de yapılması planlanan yenilikler. Ne yapsın firmalar o zamana kadar yeni cihaz çıkartmasın mı?:hmmm

okuyamıyorum abi işlerim dolayısıyla görebildiğim kadar anca idare et adaşını :) üretsin elbette boş durulacak zaman değil :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
1320 de tanıtılacak mı acep :hmmm

5800

Üye
Kapasitif tuşlar birbirine çok yakın olmuş. İyi olmamış.

merkel02

Kapalı Hesap
çok güzel ya çok güzel çok güzel çok çok güzel.. offffffff.... :cry:o_O:aha:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çerçeve nin alt kısmı biraz incelmiş sanki,daha güzel olmuş

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bu telefon benim için tabuları yıkabilir mi merak ediyorum böyle büyük telefon kullanmam derdim ama çok Güzel gözüküyor bu :)

Invoke

Invoke

Üye
Çirkin :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
luckysleven

luckysleven

Üye
çok iyi bu rengi favorim. ya bu nokia atık plastikten telefonmu üretiyor ne yapıyor anlamadım gitti her hafta 2 model neredeyse

skynet

Üye
Piksel yoğunluğu nedir bunun ?

0MG90

0MG90

Üye
Mavisi cok güzel duruyo ya off of offf offf offf cok güzellll

4MaGuS

4MaGuS

Üye
sonunda ali abiyide deşifre ettik abi sen microsofta çalışıyorsun degilmi 8 tane lumia aldın ve dahada alıyon milleti lumia çekiyon milletinde alası geliyor artık pazay payını senin sayende yüksekdi abi microsoft sana borçlu bence :) gdr3 beta işinde seninde parmagın vardır kesin devam böyle abi işini çok güzel yapıyorsun

braayn

braayn

Üye
bekliyorum bakalım nasıl olacak özellikleri hakkında yoruma gerek yok ama bu cihaz 8.1 Blue ile coşacak gibi

kaltintop

kaltintop

Üye
abi yapmayın bunu ekranı çok büyük diye normal modeli bekliyodum zorla 1520 aldıracaklar bana :D

merkel02

Kapalı Hesap
yav bi ara Eldar Murtazin vardı :) sürekli nokia'nın cihazlarını kötülüyordu. Ne oldu o adama online mi şimdi :D şu cihazları bi görsün bakalım yine aynı fikirde mi..?

Üst Alt