Lumia1020 Türkiye Lansmanı 2 Ekim'de

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

920 si olan bazı müşterilerine davet edip yeni telefonumuzu alın diye gösteri olurdu davetiye gelmeyenlere 20 25 Tl gibi satabilirler neyse önemi yok zaten yoksa böyle birşey üzülüpte hastamı olalım

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Diğer ülkelerde adamlar 1020 yi kurcalayıp sıkılmaya başlamışlardır bile bize hala gelecek :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
920 si olan bazı müşterilerine davet edip yeni telefonumuzu alın diye gösteri olurdu davetiye gelmeyenlere 20 25 Tl gibi satabilirler neyse önemi yok zaten yoksa böyle birşey üzülüpte hastamı olalım
Neyse ki haberleri canlı canlı alacağımız kaptan-ı lumia Ali reis var. :kıskıs:

Son düzenleme:
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Lo Lo Lo :D

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Aynen katılıyorum saçma oldu bence böyle hep kapalı oluyor bari 1520 yi açık lansman yapsalar katılım biletlerini 30-35 tlden satsalar veya daha altıda olabilir.

chethin

chethin

Üye
bence nokia yanlış yaptı. 1520'nin donanımlarını 1020'nin kamerasıyla birleştirip 1 tane telefon çıkarmalıydı.
Nokia ile alakası yok 1020 yi çıkarttıkları zaman gdr3e sahip değillerdi ve donanım olarak en son yapabilecekleri nokta 1020ydi.kısıtlı donanımlı güzel bir telefon yaptılar 1020 fiyatına göre çok iyi olucak 1520 ise donanımsal olarak üst düzey fiyatıda 1800 tl civarı olur hangisi kesene uygunsa onu tercih edersin.

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar aklınızda fikrinizde biliyorum 1080 p ekran var ama bu kadar önemliymiş gibi görmeyin bunu. 1080 p yi zaten o kadar ufak ekranda farketmeniz çok az. Bunu ben söylemiyorum otoriteler söylüyor. 1020 720p 925 720 p ekrana sahipler kaliteli ekranları var gerçekten. Ayrıca şunu da yine söylüyor o otoriteler 1080 p telefonu yavaşlatan bir şey. İşlemciye ram e extra yük bindirir.

PureFood

PureFood

Üye
aman fhd olsa kaç yazar sanki 106 ekran tv anasını satayım :D bununla ovunmek çok saçma

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Haber için tşkrler, ancak ben daha büyük bir heyecanla 1520 nin tanıtımını bekleyeceğim
aman fhd olsa kaç yazar sanki 106 ekran tv anasını satayım :D bununla ovunmek çok saçma

Tamamiyle katılıyorum. Telefona eklenebilecek bir sürü özellik var, ekranın 1080p olması gerekli değil. Ancak şu da var, donanım olarak telefon yeterliyken bile üst seviye donanım isteyen bizler, ekran olarak yeterliyken de aynı şeyi yapıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
braayn

braayn

Üye
abi 1020 rüyalarıma girdi 2 Ekimi sabırsızlıkla bekliyorum ..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
2 ekim geldi çattı. Saat 10.20 beklenir :polis:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve n000k
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben 2. öğretimim sabah yatar akşama doğru kalkarım ama bugün duvarlarımı yıkıp 10da kalkıcam inşallah Etkinlik için :D eğer olmazsa maxicep var burda :cool

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir şey yok ya bildiğimiz 1020 sadece :P

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ve şimdi de mikrofonlarımızı olay yerindeki muhabirimiz Ali Kemal'e uzatıyoruz.
Saat 10:20'de sendeyiz @papakudioflu :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw, OttomaN TigeR, Murat Alper ve 1 kişi daha
braayn

braayn

Üye
evet beklenen gun geldi çattı cihazı aten biliyoruz ama önemli olan fiyatı kalite tartışılmaz :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben ekran da şunu istiyorum resmi yaklaştırınca net çıksın kılı tüyü göstersin 920 de malesef bulanık çıkıyor

umutgidik

umutgidik

Üye
Evet merakla fiyatını ve net dağıtım tarihini bekliyoruz. (1800TL) varmı arttıran :D

Üst Alt