Öneri Lumia 950 batarya nereden bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 950 batarya nereden bulunur?
Arkadaşlar Lumia 950 batarya lazım. Gittigidiyor'da gördüm ama güvenemedim. Orjinal olsun istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Orjinal olsada çöp . Çünkü 6 senelik batarya durduğu ölmüştür. Ben birkaç sefer aldım orjinal bandrollü falan . 1 seneyi zor çıkardı . Sonunda maxpoint marka bir batarya aldım 3 sene oldu ilk günkü gibi.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal olsada çöp . Çünkü 6 senelik batarya durduğu ölmüştür. Ben birkaç sefer aldım orjinal bandrollü falan . 1 seneyi zor çıkardı . Sonunda maxpoint marka bir batarya aldım 3 sene oldu ilk günkü gibi.

Evet haklısın uzun süre beklemiş batarya ömürden yer. Dediğin bataryayı nerden bulabilirim?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gittigidiyor , hepsi buradaki gibi sitelere bakmalısınız. Maxpoint marka bulunur mu bilmem . Ben simex ten almıştım.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
serinaga

serinaga

Üye
Ben L1520 için çok aradım orijinal batarya ama hep orijinal diyenlerin yan sanayi çıktı pil Max. %82 şarj oluyor ama bir günü rahat çıkarıyor, 30 ile 135 TL. arasında çok çeşitli fiyat verdiler, boş yere fazla para vermeyin orijinal yok, artık taktım bir yan sanayi gayet iyi

• Beğen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
performansına göre ben de sipariş verebilirim, güzel haberlerini bekliyorum :)

Bu linkten almayın arkadaşlar. Siteye orijinal batarya resmi koymuşlar ama Elite Energy marka çakma Çin (P.R.C.) batarya yolladılar. Aradım elimizde orijinal batarya yok diyor. O zaman ilana niye orijinal batarya resmi koyuyorsunuz dedim geri gönderin diyor. Geri göndereceğim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hurda Telefonlardan Almak Daha İyi Bence.En Azından Şansınızı Deneyin Servis Harici Orjinal Batarya Zor Bence

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

hakkı911

Üye
sitelerden alabilirsin sıkııntı olacağını sanmam