Püf Noktası lumia 925 - Google hesabını açamıyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
lumia 925 - Google hesabını açamıyorum?
hesap ayarlarında google hesabı sekmesinde bağlan diyorum 5-10 saniye bekleyip önceki menüye geri atıyor giremedim bi türlü google hesabımı, nedeni nedir acaba? kişilerimin çoğu da google ile senkronize rehberimi alamadım bi türlü.

serinaga

serinaga

Üye
Telefona soft reset deneyin, power + ses kısma tuşlarına telefon kapanıp titreyene kadar basılı tutun. (hiçbir veri kaybolmaz) ...
Eğer daha halen düzelmedi ise, PC'den şifre değiştirmiş olabilir misiniz ? Olmadı e-posta hesabını silip yeniden kurun derim ...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Telefona soft reset deneyin, power + ses kısma tuşlarına telefon kapanıp titreyene kadar basılı tutun. (hiçbir veri kaybolmaz) ...
Eğer daha halen düzelmedi ise, PC'den şifre değiştirmiş olabilir misiniz ? Olmadı e-posta hesabını silip yeniden kurun derim ...
şifre kısmına gelmiyor ki zaten sorun orda, uygulama şifresi yöntemiyle giriş yapacam eğer o menü açılırsa, giriş yapmadan atıyor önceki menüye, hali hazırda girişi yapılmış bir google hesabı yok telefonda, soft reseti denemedim eğer bi gelişme olmazsa soft reseti de denerim teşekkürler.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
google hesabından kişileri almak için eposta exchange ayarları dışında bir yöntem varmı?
kafayı yemek üzereyim şu google sync etkinleştirme sayfasının linkini babasının hayrına atabilecek biri varmı? 25-30 tane sekme açtım google ayarları arasında kayboldum ama bir türlü sync i etkinleştiremedim.

Üst Alt