Lumia 925 / Beyaz Renk/ 16 GB/ Kusursuz (Satılmıştır)

• 25 Temmuz 2014
  • 1430 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonun elden satılamıyacağı gelen teklifler doğrultusunda kesinlik sağladı.Buna nazaran ödeme noktasında alternatif olarak PTT ile kapıda ödemeyi dahil ediyorum.Sanalpazar'da değerlendirilebilir.Ancak 35-40 Tl'ye yakın bir komisyon ortaya çıkıyor.Bunu kabul etmek veya etmemek tamamıyla size bağlı.

Telefon oldukca temiz ve az kullanılmıştır.Çoğunluk olarak vaktini evde geçirdi ki çalıştığım için genellikle normal telefonlarla işimi gördüm.Yani aldığım malın kıymetini bilirim.Gözüm gibi baktım desem yeridir.Kozmetik tarafı herkezin merak ettiği yanıdır.
    Hiç bir çizik veya kusuru yoktur.Umarım bu konuda soru ve talep olmaz.

Fiyat 750 Tl'dir.Azda olsa yerine göre pazarlık payı vardır.15 ay garantisi devam etmektedir.Telefon NovaBazar'dan kılıf ile beraber 1.300 Tl'ye alınmıştır.(Resmi Distribütör)

< Resmi açmak için tıklayın >

---
    Fiyatda ufak bir indirim yaparak 830'a çekiyorum.Cüzi miktar da yine pazarlık payı vardır.
    ---
    Telefon 810 Tl'ye revize edilmiştir.
    ---
    Telefonu alacak arkadaş parayı denkleştiremediği için revize olan 925 yeniden satıştadır.
    Oppo Find 7 aldığımdan ödeme ihtiyacım doğdu ki aciliyetim bundan dolayıdır. Son ve düz bir rakam olarak fiyatı 800 Tl'ye çekiyorum.Artık bu saatten sonra alana hayırlı olsun.Daha da fiyatdan düşülmeyecektir.

Yazan: Zümrüdü Anka
    Son düzenleme: 19 Ağustos 2014
    Dede, ___kaptan___ ve Esendağlı bunu beğendi.
  2. Hocam takas kesinlikle düşünmüyorum.Mağlum bankaya ödemem var ki aciliyeti takas karşılamıyor.
    Nakit almayı düşünürseniz size özel 780 olur aksine yukarıda da söyledim 800'den aşağısı kabulüm değildir.
    ---
    800 Tl`den düşmemeye kararıydım fakat ödeme günüm yaklaştı.Telefonun satılması adına biraz daha indiriyorum.Fiyat şu an için 770 Tl'dır.
    ---
    Bu denli temiz bir cihaza ve bu fiyata hala bir indirim bekleniyor.Aciliyetimden dolayı fırsat arayanlar varki eyvahlar olsun onlara.
    Son olarak 750 Tl diyorum.Daha da indirim yapacağıma gider bu telefonu çöpe atarım içim rahat olur.Ona göre tekliflerinizi verin.

3. mpy

mpy
    Yerin neresi.

Samsung ile gönderdi
  4. Kırşehir'deyim hocam.
    Ödeme konusunda çekinenlere de tanıyacağım bir diğer alternatif.Kurtulus40 moderatör ile yani, Kurtuluş abi ile aynı ilde bulunmaktayım.Telefonu dükkanına bırakır belirttiğim gibi temiz ise onayını alırım.Konuya müdahil olmasını ve güven adına parayı hesabına yatırılması hususunda ricam olur.Ki bu konuda yardmcı olacağına eminim.Güven noktasında sunacağım en iyi alternatif budur.Dikkate alırsanız sevinirim.
    ---
    İlan günceldir.Yeri değil ama belirtmek isterim. Konuda yer alan telefon Lumia 925'dir Oppo Find 7 değil.Neyin satışta olduğunu görerek hareket edelim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Hocam 700 e bırak direk alayım kardeşime 2. el o civar telefon bakıyoruz. telefonun temize benziyor bende nevşehirdeyin 45dk lık yol. gelir elden alırım

6. Hocam son fiyatım 725 Tl olur.Bu fiyata inmeyi kesinlikle düşünmüyordum.Ama mecburilik insana sözünü dahi yedirtiyor.Kırşehir'e bekliyorum sizi.Pazartesi,Salı,Çarşamba musaitim özelden bana numaranızı aktarırsanız Pazartesi dönüş yaparım.Çayımızı içer bir şekilde anlaşırız.
    ---
    Osman Bey il dışına çıktığından dolayı satış gerçekleşmemiştir.Telefon 750 Tl olarak sabittir.İl dışından gelip elden almak isteyenlere 700 Tl'dir.Bir anlamda yol parasına bende destek çıkıyorum.
    Son olarak il dışından Kırşehir'e elden almaya gelenlere bir ikramım daha olsun.Bu aslında telefona olan güvenim ve hiçbir kusuru barındırmaması.Ki bu çizik olur,kronik sorun olur.İlk gün ki gibi tazeliğini koruyor.Buradan çıkacak ikram ise, telefon söylediklerim dışında çıkarsa yol paranızı karşılamaktan çekinmem.Kararım net ve kesindir.

Artık kendi kendime diyorum bu adam daha ne yapsın.
    ---

---
    İlan günceldir.Maxicep'de bulunan arkadaşlara fazlasıyla imkan tanıdığımı düşünüyorum.Şayet bana gelen öneriler bu yönde olmadı.Alternatif olarak Donanım'dan gelen teklifleri dikkate alacağım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 19 Ağustos 2014
  7. hocam kayaeriden gelir alırım 650 olursa arayın
    05432118097

iPhone ile gönderdi
  8. Pm attım hocam

Surface tablet ile gönderildi

9. Fiyat konusunda ben en güzel teklifi fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum.Bu fiyata satmam akıl karı değil.
    Kusursuz bir lumia 925'i bu fiyata bulun 650'den veriyim.Ayrıca belirtmek isterim beyaz Lumia 925 zor bulunan bir model.Hepsiburada'dan 999 Tl'den alınan siyahlarla piyasayı ağlatanlarla kıyas yapmayalım.

Telefon 750 Tl olarak sabittir.İl dışından gelip elden almak isteyenlere 700 Tl'dir.Bir anlamda yol parasına bende destek çıkıyorum.
    Son olarak il dışından Kırşehir'e elden almaya gelenlere bir ikramım daha olsun.Bu aslında telefona olan güvenim ve hiçbir kusuru barındırmaması.Ki bu çizik olur,kronik sorun olur.İlk gün ki gibi tazeliğini koruyor.Buradan çıkacak ikram ise, telefon söylediklerim dışında çıkarsa yol paranızı karşılamaktan çekinmem.Kararım net ve kesindir.

10. Hocam oppo ile aran nasıl :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Hocam mümkünse bunu özelden konuşalım.Satışı baltaliyacak girişimde bulunmak istemiyorum.Nihayetinde Oppo'yu soranlar bir hayli fazla .
    ---
    İlan günceldir.650 veya 700 Tl bu fiyatı verenlere bundan sonra kesinlikle cevap verilmiyecektir.Konuda herşey açık beyan ortada.Ki bunlar sabit fiyatım ve 700 Tl'ye inmem adına şart koştuĝum gerekçe.
    ---
    Telefonun elden satılamıyacağı gelen teklifler doğrultusunda kesinlik sağladı.Buna nazaran ödeme noktasında alternatif olarak PTT ile kapıda ödemeyi dahil ediyorum.Sanalpazar'da değerlendirilebilir.Ancak 35-40 Tl'ye yakın bir komisyon ortaya çıkıyor.Bunu kabul etmek veya etmemek tamamıyla size bağlı.
    ---
    Telefon satılmıştır konu kilitlenebilir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. İlan sahibinin isteği üzerine :locked:

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 12:21