Tavsiye Lumia 920 Önerebileceğiniz Ekran Koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Önerebileceğiniz Ekran Koruyucu
İnternet Adresini de verin tavsiye ettiği izin bide ekranın kenarlarını tam kapamaycak şekilde olsun çünkü bombeli ekran

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ekranın tamamını koruması zor. Ekran yassı çünkü. Bu yüzden kesinlikle parlak jelatin öneririm. Zaten güzelim ekranda mat jelatin kullanılmaz.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bulundugunuz şehirde nokia care varsa gidin ordan alın ben ordan aldım hiç bir sorun yok hatta mat mı parlakmı diye hiç sormadım parlakmış sonradan fark ettim 20tl ücreti var aynı zamanda yanında koruyucu deri kabta aldım oda 60tl idi 50tl anlaşıp aldım sanada tavsiye ederim sorunsuz kullanıyorum

katil_197

katil_197

Üye
mat almada ne alırsan al :d

dedereis123

dedereis123

Üye
Ali Kemal abinin bir yorumunda görmüştüm ultra şeffaf ekran koruyucu turkcellde fln satılıyor ttec in bir urunu ben normalde 3 lira fln alıyordum mat ama sonra cidden sıktı bende Ali Kemal abinin jelatinini denemek istedim ve iyimi de denemişim . Hem görüntüyü bozmuyor hemde çok abartı iz leke fln kalmıyor . Bayramdan beri kullanıyorum baya memnunum . 15 tl gibi bir fiyatı vardı

dedereis123

dedereis123

Üye
Ali Kemal abinin bir yorumunda görmüştüm ultra şeffaf ekran koruyucu turkcellde fln satılıyor ttec in bir urunu ben normalde 3 lira fln alıyordum mat ama sonra cidden sıktı bende Ali Kemal abinin jelatinini denemek istedim ve iyimi de denemişim . Hem görüntüyü bozmuyor hemde çok abartı iz leke fln kalmıyor . Bayramdan beri kullanıyorum baya memnunum . 15 tl gibi bir fiyatı vardı

alical33

alical33

Üye
ekranı tamamen kapatan zagg ve ipg marka koruyucu var ipg yi denedim tam kapatıyor eğimli yerleride ama kaliteyi biraz bozdu zagg denemedim şuan zore marka kullanıyorum sanki ekranın panelini değiştirmişim gibi oldu tavsiye ederim

Üst Alt