Lumia 920 - Nexus 4 takası hakkında öneriler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Galaxy S şakamısın kardeş sen Nexus Google ürünü.Galaxy S samsungun Nexusa güncelleme verilmeyeceğini nerden biliyorsun googledemi çalışıyon.

hotlock

hotlock

Üye
2 Cihazda garantiliyse kafa kafaya yap eger Seninki degilse o garantiliyse 100 lira verirsen pek bisey kaybetmis olmazsin

• Beğen
Tepkiler: Ulubeyli64
MrExpert

MrExpert

Üye
Galaxy S şakamısın kardeş sen Nexus Google ürünü.Galaxy S samsungun Nexusa güncelleme verilmeyeceğini nerden biliyorsun googledemi çalışıyon.

Ön sezi diyelim birdahaki sene Yeni Nexus çıkınca eskisinin artık ehemmiyeti kalmaz.google hiçbir zaman bir cihaza bağlamaz kendini şartlamaz 2 yıl garanti güncelleme olur tabi ama dediğin gibi 4 yıl olmaz...

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
kardeş bu telefonda 2GB ram var yani 3 sene sonra güncellemeyin kesse bile bir sürü rom alır.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

MaxipmaN

Üye
yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı lumia pişmanlıkları ustune para verme derim takas yaparken

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
kardeş bu telefonda 2GB ram var yani 3 sene sonra güncellemeyin kesse bile bir sürü rom alır.

Daha 2 sene öncesine kadar 512 Ram i olan cihaz kraldı ama şimdi 512 rami duyan kaçıyor o kadar az rammi olur diyor sen kalkmış 2gb rami var diyorsun 2 yıl sonra 2gb rami olan cihazlar çöp alt segment cihazlar olarak satıcak ezberden bu günün mantığıyla konuşuyorsun seninle dahada tartışmayacağım ...

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
kardeş Galaxy N. çıkalı 2 sene oldu ramı 1gb bu şimdi çöp mü.

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben dün aldim nexus 4 .
Tek kelime ile olağanüstü .

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve PureFood
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Eeee doğrular bunlar kardeşim .:)

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Şaşırdım :hmmm Ben olsam takas ederdim sanırım ama üste para istemesi biraz abes kaçmış

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Takas mantıklı ama üste para verme.Ama 4 sene günceleme bir android cihazda imkansız.3-4 sene güncelleme istiyorsan ios cihazlara yönelmelisin.

Bkz:İphone 3gs

tapatalk

tapatalk

Üye
Takas mantıklı ama üste para verme.Ama 4 sene günceleme bir android cihazda imkansız.3-4 sene güncelleme istiyorsan ios cihazlara yönelmelisin.

Bkz:İphone 3gs
:ASDAs dünyadan haberin yok heralde

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 tercihi en doğru tercih olacaktır .

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Nexus 4 doğru tercih arkadaşım daha fazla düşünmene gerek yok. Oyun oynarım ve uzun süre kullanacağım diyorsan Nexus 4, kamera ve kalite diyorsan Lumia 920.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Telefon da performans çok önemlidir .
Bu yüzden Nexus 4 ezer geçer .

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...