Lumia 920 İçin Müzikleri Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 İçin Müzikleri Düzenleme Programı
Arkadaşlar lumia 800 kullanıyoken zune vardı , malum apple da ıtunes i kullanıyo ve böylece telefona attığımız müziklerin bilgilerini editleyerek istediğimiz gibi koyabiliyoduk telefona . Orjinal halleriyle istediğin kadar klasöre atsanda telefon müzikleri mp3 bilgilerine göre gösteriyo . Zune benzeri 920 de kullanabilceğim program varmı ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Mp3 Tag'leme yazılımı kullanabilirsin:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Görürmü telefonumu ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sanırım bu önerilen program PC'ye kuruluyor ve pc üzerinden müzik bilgilerini düzenlemeye yarıyor.

Telefonunuza atacağınız müzikleri bu program yardımıyla düzenledikten sonra telefona atacağız :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Sanırım bu önerilen program PC'ye kuruluyor ve pc üzerinden müzik bilgilerini düzenlemeye yarıyor.

Telefonunuza atacağınız müzikleri bu program yardımıyla düzenledikten sonra telefona atacağız :)

Aynen :oke:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Ama ben böyle istemiyorumki :) Ben direk zune tarzında bi program istiyorum . Zune görmüyomuş dediler lumia 920 . İllaki vardır bunun yerine kullanılan bi program bence

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ama ben böyle istemiyorumki :) Ben direk zune tarzında bi program istiyorum . Zune görmüyomuş dediler lumia 920 . İllaki vardır bunun yerine kullanılan bi program bence

Valla kardeşim millet Zune'dan kurtulduk diye seviniyor, sen Zuna'a dönmeye çalışıyorsun :)
Bu Microsoft da kimseye yaranamıyor :kıskıs:
Zune'la yaptığın işi Mp3 Tag ile yapıver ne olacak ki.
Zune'dan daha hızlı ve kolay bir şekilde etiketleyebilirsin mp3'lerini.
Fazladan sadece bir kopyala/yapıştır yapacaksın, zor bir şey değil ya :good:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır bi deniyeyim :) Ama anladığım şu dimi . Bu program bilgisayardaki mp3 leri editlememize yarıyor zune daki gibi ve pc üzerinden bu sefer direk telin içine atıyorum değilmi ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Mp3Tag ile düzenlediğin mp3'lerini istediğin herhangi bir yolla telefonuna atıyorsun :)

ecel54

ecel54

Üye
zune ile editlediklerini sadece zune ve telefon görebiliyor ama mp3 tag ile editlersen heryerde gözükür. Bu arada ben zuneyi seviyorum :D

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Bende seviyodum zune u ama bu şekli daha muhteşem çünkü direk flash gibi görüyo telefonu pc :) Bunu bilmiyodum ben alırken . Görünce acayip sevindim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bende seviyodum zune u ama bu şekli daha muhteşem çünkü direk flash gibi görüyo telefonu pc :) Bunu bilmiyodum ben alırken . Görünce acayip sevindim

yakında sevineceğin daha bir sürü yenilik olucak:D

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Valla şaka maka telefon beni çok şaşırtıyo :) Bundan sonrada şaşırtıcak gibi duruyo . Hele bir photo beamer olayı varki beni benden aldı resmen

- - - Eklendi - - -

Ayrıca dediğiniz programıda kullandım harbidende zune falan neymiş dedirtti :) Arkadaş şu telefona verilen her kuruş helaldir ya . Muazzam bir cihaz tek kelimeyle

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Böyle yorumlar okudukça ve kullanıcıların bu denli heyecanlı olduklarını gördükçe daha da aşık oluyorum hem windows phone'a hem de lumia 920'ye

İyi ki varsın maxicep.com :)

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk
ecel54

ecel54

Üye
photo beamer i ben kullanamadım ekrandaki görüntüyü taratıyorum ama okumuyor program. Telefondaki barkod okuyucuyla taratınca okuyor ama bir işe yaramıyor.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Alla alla . Benimki daha kaldırır kaldırmaz okuyo kodu :hmmm

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın konu dışına cıkıyor ama photo beamer nasıl bi program ne işe yarar ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
"Uygulama, kurulduktan sonra resim albümünüzü tarayarak önbellekleme yapıyor. Daha sonra cihazınızda bir resmi açtığınızda sizden bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden photobeamer.com sitesine gitmenizi istiyor. Siteye gittiğinizde karşınıza bir QR kodu çıkıyor. Bu kodu cihazınızın açılan kamerasına tutuyorsunuz ve ekrana tıkladıktan sonra albümünüz site üzerine yükleniyor. Başka bir tıklamaya gerek kalmadan albümünüzü tarayıcı üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama bir nevi mobil projeksiyon cihazı mantığında çalışıyor.

Oluşturulan QR kodu benzersiz ve her siteye girişte değişiyor. Kodu taradığınız anda uygulama resimlerinizi göndermeye başlıyor. Hızlı aktarım için önbellekleme yanında veri optimize de ediliyor. Hücresel internet bağlantısı veya WiFi bu işlemler için gerekli."

Demişler.Bir alıntı yaptım.Resim albümümüzü paylaşmaya yarayan yenilikçi bir resim paylaşma uygulaması.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
"Uygulama, kurulduktan sonra resim albümünüzü tarayarak önbellekleme yapıyor. Daha sonra cihazınızda bir resmi açtığınızda sizden bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden photobeamer.com sitesine gitmenizi istiyor. Siteye gittiğinizde karşınıza bir QR kodu çıkıyor. Bu kodu cihazınızın açılan kamerasına tutuyorsunuz ve ekrana tıkladıktan sonra albümünüz site üzerine yükleniyor. Başka bir tıklamaya gerek kalmadan albümünüzü tarayıcı üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama bir nevi mobil projeksiyon cihazı mantığında çalışıyor.

Oluşturulan QR kodu benzersiz ve her siteye girişte değişiyor. Kodu taradığınız anda uygulama resimlerinizi göndermeye başlıyor. Hızlı aktarım için önbellekleme yanında veri optimize de ediliyor. Hücresel internet bağlantısı veya WiFi bu işlemler için gerekli."

Demişler.Bir alıntı yaptım.Resim albümümüzü paylaşmaya yarayan yenilikçi bir resim paylaşma uygulaması.

Teşekkür ederim açıklamanız için yani anladığım kadarıla program bir nevi sykdrive işini görüyor ama sadece fotoğraflarda daha kolay erişim demek

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim açıklamanız için yani anladığım kadarıla program bir nevi sykdrive işini görüyor ama sadece fotoğraflarda daha kolay erişim demek

Hayır .

Bu programı kaba tabirle şöyle anlatim .

Resme geliyosun sonra photobeamer.com a girip bi kod çıkıyo . sen görüntülemek istediğin fotoğrafa tıklayınca kamera açılıyo sen bu pc deki kodu okutur okumaz resmi pc ye görüntülüyo .

Olay tamamen görüntülemeden ibaret . Çok çok yararlı bi program .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt