Öneri Lumia 820 Tavsiye Edilir Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820 Tavsiye Edilir Mi ?
Arkadaşlar bu soruyu bir abim için soruyorum, elinde N9 16 Gb var Lumia 820 ile takasa girebilir.. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sizce mantıklı mıdır ?

Oyunlarla pek ilgisi yoktur tabi bu hiç oyun oynamıcak anlamına gelmez.. Sosyal ağlara bağlıdır.. ( Facebook, Whatsapp, Wechat)

Sizce takasa girsin mi ?
@MR.SERVET Kendisi bu oluyor :)

respection123

Üye
N9 L 820 ile Takasa Girmezki

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Hocam N9 sahibi WP8 i kabul ediyor WP8 sahibi N9 u kabul ediyor.. Sadece Lumia 820 yi tavsiye eder misiniz diye sordum ben ?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ben olsam kabul ederdm. 820 n9 dan her bakımdan üstün bi cihaz.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
İnternet kullanımı için L820 ideal bir cihaz :) hem N9'dan da çoğu özelliğiyle üstün :)

umutgidik

umutgidik

Üye
Doğan ile Volkswagen Golf Takas edilirmi? Edilirse 2 taraftan birinin ya nakite ihtiyacı vardır yada arabalarla pek haşır neşir değildir

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Doğan ile Volkswagen Golf Takas edilirmi? Edilirse 2 taraftan birinin ya nakite ihtiyacı vardır yada arabalarla pek haşır neşir değildir
Ne yani N9 doğan mı :D benim kalbimde N9 en az Nissan Juke'tur :D

osmanmert99

osmanmert99

Üye
N9 Honda Civic tir bence L820 Volkswagen Passat

umutgidik

umutgidik

Üye
Teşbihte hata olmaz :) ama 2 cihaz arasında ciddi anlamda donanım/yazılım farklılıkları mevcut. Takas için sıra dışı şartlar var gibi görünüyor :)

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
n9 la l820 yi kıyaslamam bile. l820 ye bu şartlarda sahip olunacaksa, düşünlmeden alınmalı