Yardım Lumia 525 ekran koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 525 ekran koruyucu
merhaba arkadaşlar,

L525 de gorilla glass , clear black tarzı bi koruyucu var mı yada çizilmeye karşı dayanıklı ekran gibisinden , yıllar önce 5800 da zamanla ekranda minik minik çizikler oluşuyodu; silmeden , kullanmadan kaynaklı , eger aynı sorun L525de olucaksa bi jelatin alıcam.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ben de 5800 kullandım. dediğin çizikler oluyordu. bu telefon o kadar çizilmez
ama nokia'nın kendi sitesinden baktım gorilla glass vardır demiyor. yani ekran koruyucu kullansan senin için daha iyi

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
koruyucu filmde ekran kalitesini baltalıyo özellikle güneşte parlama yapıyo resmen , bi tane vardı hava baloncugu var die söktüm attım düşünmeden , aklıma 5800 rın ekran geldi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
kaliteli olanlar çok kötü değil

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
parlak mat diye çeşitlendirmişler bide darbe emen cinsi varmış ben kullanıp memnun olan birinden tüyo alıyımda , ufak tefek çizikler çok rahatsız ediyo beni

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ben mat kullandım ekranın parlaklığını engelliyor
şuan şeffaf kullanıyorum daha mumnunum.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
lumia 525 screen saver olarak Scratch-resistant glass yazmışpek saglıklı bişi degil sanırım Scratch-resistant glass dedikleri zımbırtı ama hiç yoktanda iyi olacagından ekran filminin salıverilmesine karar verilmiştir .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mat Alırsan Pek Çizilmez Düz Alırsan Çizilir Marka Vs Fark Etmez

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Mat Alırsan Pek Çizilmez Düz Alırsan Çizilir Marka Vs Fark Etmez
mat olanlar çizilmiyor ama ekranın ışığını çok etkiliyor ben mat koruyucuyu çıkarınca dünya varmış dedim.
şeffaf olanlar daha kullanışlı bence. biraz çizilse de ekran çizilmiyor zaten koruyucu çiziliyor. her sene değiştirince bi sorun olmaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
mat olanlar çizilmiyor ama ekranın ışığını çok etkiliyor ben mat koruyucuyu çıkarınca dünya varmış dedim.
şeffaf olanlar daha kullanışlı bence. biraz çizilse de ekran çizilmiyor zaten koruyucu çiziliyor. her sene değiştirince bi sorun olmaz
O Zaten Allah'ın Emri Fakat Yapacak Bişey Yok Telfeona Devamli Dik AÇıyla Bakacaksın Yandan Baktınmı Öyle Görünür

andezitt

andezitt

Üye
Gitti gidiyordan 5 tanesi 10 tl aldım kargo bedavaya geldi birincisinde beceremedim ikincide taktım baloncuk falanda kalmadı tavsiye ederim

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
onları yapıştırmakta dert yaw minicik toz olsun orda hava kalıyo