Lumia 525 ekran koruyucu

• 30 Ağustos 2014
  • 654 Okunma
  • 11 Cevap

1. merhaba arkadaşlar,

L525 de gorilla glass , clear black tarzı bi koruyucu var mı yada çizilmeye karşı dayanıklı ekran gibisinden , yıllar önce 5800 da zamanla ekranda minik minik çizikler oluşuyodu; silmeden , kullanmadan kaynaklı , eger aynı sorun L525de olucaksa bi jelatin alıcam.

Yazan: Nirvana92
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. ben de 5800 kullandım. dediğin çizikler oluyordu. bu telefon o kadar çizilmez
    ama nokia'nın kendi sitesinden baktım gorilla glass vardır demiyor. yani ekran koruyucu kullansan senin için daha iyi

3. koruyucu filmde ekran kalitesini baltalıyo özellikle güneşte parlama yapıyo resmen , bi tane vardı hava baloncugu var die söktüm attım düşünmeden , aklıma 5800 rın ekran geldi

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. kaliteli olanlar çok kötü değil

5. parlak mat diye çeşitlendirmişler bide darbe emen cinsi varmış ben kullanıp memnun olan birinden tüyo alıyımda , ufak tefek çizikler çok rahatsız ediyo beni

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. ben mat kullandım ekranın parlaklığını engelliyor
    şuan şeffaf kullanıyorum daha mumnunum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. lumia 525 screen saver olarak Scratch-resistant glass yazmış
    ---
    pek saglıklı bişi degil sanırım Scratch-resistant glass dedikleri zımbırtı ama hiç yoktanda iyi olacagından ekran filminin salıverilmesine karar verilmiştir .

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Mat Alırsan Pek Çizilmez Düz Alırsan Çizilir Marka Vs Fark Etmez

9. mat olanlar çizilmiyor ama ekranın ışığını çok etkiliyor ben mat koruyucuyu çıkarınca dünya varmış dedim.
    şeffaf olanlar daha kullanışlı bence. biraz çizilse de ekran çizilmiyor zaten koruyucu çiziliyor. her sene değiştirince bi sorun olmaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. O Zaten Allah'ın Emri Fakat Yapacak Bişey Yok Telfeona Devamli Dik AÇıyla Bakacaksın Yandan Baktınmı Öyle Görünür

11. Gitti gidiyordan 5 tanesi 10 tl aldım kargo bedavaya geldi birincisinde beceremedim ikincide taktım baloncuk falanda kalmadı tavsiye ederim

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

12. onları yapıştırmakta dert yaw minicik toz olsun orda hava kalıyo

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 03:53