Lumia 520 Için Amber Ota Da Göründü ! (yüklenebilir)

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
ne zaman vercekler acıba :D

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
apple bu konuda gerçekten çok iyi tüm dünyada aynı anda veriyo güncellemeyi hemde bütün cihazlara... koca microsoftun böyle bir alt yapısı yok mu?

• Beğen
Tepkiler: PcCasper ve skynet
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
sanki en az 520 kullanıcısı var gibi :D

dakamon

dakamon

Üye
Görülen o ki yok arkadaşlar.... :/

dakamon

dakamon

Üye
Apple gibi altyapıları güncelleme konusunda :)

respection123

Üye
En az 720 oldugu kesinde :)

brk-rtrk

Üye
Ben az önce kontrol ettirdim bi güncelleme var olarak gözüküyodu. Wi-Fi olmadığı için indirmeye kalkışmadım. Ama Nokia'nın sitesinde hala Coming Soon yazıyo( )

atakanakata

atakanakata

Üye
Ben az önce kontrol ettirdim bi güncelleme var olarak gözüküyodu. Wi-Fi olmadığı için indirmeye kalkışmadım. Ama Nokia'nın sitesinde hala Coming Soon yazıyo( )
920 için available yazıyor da ne oluyor sanki :)

• Beğen
Tepkiler: n000k ve drangela61
asd9798

asd9798

Üye
Telefonda güncelleme gözüküyor nokianın kendi sitesinde hala coming soon her bilgisayarda windows var yani senin bi apple kadar alt yapın yok mu bir güncellemeyi dağıtamadılar yav bu gün beş kere indirdim beşinde de hata verdi.:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

realname11

Üye
Yüklenmiyormu güncelleme indirim mi ?

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
NSU üzerinden mevcut sürümü tekrar yükledim. Ama malesef güncelleme yine yüklenmiyor. Direk NSU üzerinden veremediler. Sorunlu kesin bu güncelleme.

turbocore35

turbocore35

Üye
agzını
NSU üzerinden mevcut sürümü tekrar yükledim. Ama malesef güncelleme yine yüklenmiyor. Direk NSU üzerinden veremediler. Sorunlu kesin bu güncelleme.
hayıra aç agzını mazallah ALLAH KORUSUN :Dbu gece 11de verilirmi acıba ya :D yada 8de

Üst Alt