Lumia 1520 SD Kart Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

merkel02

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lumia 1520 SD Kart Seçimi
Hepinize merhaba. Özellikle 1520'si olan arkadaşlarıma soruyorum.
1. Cihazın yazma-okuma hızını bilen var mı?
2. SD kart 32 GB'a kadar destekliyordu sanırım. Hangi türünü seçmeliyim? SDHC mi yoksa SDXC mi?
3. SD kart tavsiyeniz (samsung,lexar,toshiba vs vs)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hafıza Kart Girişi Varmıydı Onun? Varsa Önemli Değil 128 GB De Takarsın

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
desteklemedikten kastıktan sonra bir önemi var mı sizce...?
Nokia 808 de 128 GB Micro SD İle Kullanıyordum Sorun Yaşamıyordumda 1520demi Sorun Yaşacağini Zannediyorsun? Sen Merak Etme Hiçbir Sorun Yaşamazsın Kasma vsde KEsinlikle Olmaz.

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte ve BLasTeaR
cyborg78

cyborg78

Üye
SANDISK 128GB 48MB/s Ultra MicroSdXC __( Aktarım Hızı (Okuma): 48 MB/s )
SONY 64GB Class 10 __( Aktarım Hızı (Okuma): 95 MB/s )
SONY 128 GB UHS 1 Class 10__( Aktarım Hızı (Okuma): 90 MB/s )

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
desteklemedikten kastıktan sonra bir önemi var mı sizce...?

Nokia 808 de 128 GB Micro SD İle Kullanıyordum Sorun Yaşamıyordumda 1520demi Sorun Yaşacağini Zannediyorsun? Sen Merak Etme Hiçbir Sorun Yaşamazsın Kasma vsde KEsinlikle Olmaz.
1520'de 128 GB kasma mı?
Ben L625'te 128 GB sd kart kullandım hatta konusunu dahi açtım, sen neyden bahsediyorsun? :ehe
Öneri - Nokia Lumia 625 - 128Gb Hafıza Kart Testi (Video eklendi)
Bu arada, L 1520 varken 128gb'lık sd kartımı da kullandım gram kasma, sorun vb şey yaşamadım. Gönül rahatlığayla kullanabilirsin eğer alacaksan.:ok2:

• Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye
kasma dedigi var bagzılarında, onu diyor arkadaş okuma hızlarından bahsediyo, bendeki 16 gb kart ama okuma hızı nedir bilmem düşük galiba 48mb olabilir

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kasma dedigi var bagzılarında, onu diyor arkadaş okuma hızlarından bahsediyo, bendeki 16 gb kart ama okuma hızı nedir bilmem düşük galiba 48mb olabilir
48 Mb Dediğin Şey Okuma Hızı Oda Gayet Yeterli.1520 4K Video Kaydı Yapıyor Yani Maxsimum 10 MB Yazma 15 MB Okuma Hızına Sahip Bir Kart Bile Olsa İşini Görür Fazlasıyla.48 MB Okuma Hızı Olan Kart 25 MB Yazmayıda Çok Rahat Görür Anlayacağin 90 MB Okuma Hızı Sunan Kartlar Abartı Oluyor Biraz Bütçeyi Aşmaya Gerek Yok
1520'de 128 GB kasma mı?
Ben L625'te 128 GB sd kart kullandım hatta konusunu dahi açtım, sen neyden bahsediyorsun? :ehe
Öneri - Nokia Lumia 625 - 128Gb Hafıza Kart Testi (Video eklendi)
Bu arada, L 1520 varken 128gb'lık sd kartımı da kullandım gram kasma, sorun vb şey yaşamadım. Gönül rahatlığayla kullanabilirsin eğer alacaksan.:ok2:
@hasand. Mübarek Sen Hangi Cihaza Takmıştın?

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
48 Mb Dediğin Şey Okuma Hızı Oda Gayet Yeterli.1520 4K Video Kaydı Yapıyor Yani Maxsimum 10 MB Yazma 15 MB Okuma Hızına Sahip Bir Kart Bile Olsa İşini Görür Fazlasıyla.48 MB Okuma Hızı Olan Kart 25 MB Yazmayıda Çok Rahat Görür Anlayacağin 90 MB Okuma Hızı Sunan Kartlar Abartı Oluyor Biraz Bütçeyi Aşmaya Gerek Yok

@hasand. Mübarek Sen Hangi Cihaza Takmıştın?
asha 201 e takmıştım
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

merkel02

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sony 64 GB 99 TL.. Biraz tuzlu geldi :lac:teşekkür ederim hepinize. 32'liğini bulursam alırım.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
64 gb kart kullanıyorum şu zamana kadar bırak kasmayı daha bana mısın demedi. 128/256 gb fiyatlar düşsün almayı düşünüyorum bende :)

• Beğen

merkel02

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
64 gb kart kullanıyorum şu zamana kadar bırak kasmayı daha bana mısın demedi. 128/256 gb fiyatlar düşsün almayı düşünüyorum bende :)
bu samsung evo serisi muhteşem zaten. Hele SSD'leri tarih yazıyor resmen :halay2:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sony 64 GB 99 TL.. Biraz tuzlu geldi :lac:teşekkür ederim hepinize. 32'liğini bulursam alırım.
32 GB 30 64 GB ler İse 60 TL Cıvarında Doların Çıkması İle Pahalandı Maalesef. Ben 55 TLye 64 GB Sandisk 32 GByide 25 TLye Almiştim 2 3 Ayn Öncesinden

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye