LUMİA 1020 YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

quentus58

Üye
    Konu Sahibi
LUMİA 1020 YARDIM
Arkadaşlar hepinize merhabalar.. lumia 1020 kullanıyorum.. malum windows 8.1 sürümünden sonra güncelleme yok ama windows 10 a yükseltilebildiğini kullanıcılar aracılığı ile görebiliyoruz.. cep telefonları yazılımları güncellemek vs adına bir bilgi ve birikimim yok.. şayet bu hususta bana yardımcı olabilecek yazılımcı, teknik servis vs biliyorsanız yönlendirerek yardımcı olurmusunuz? şimdiden hekese teşekkürler

ZaZuM

ZaZuM

Üye
market de insider uygulaması ile yüklüyor olması lazım veya pc varsa nokia bilmem ne tools diye uygulama var onunla da güncelleme yapılır sanırım denemek lazım

quentus58

Üye
    Konu Sahibi
insider uygulaması maalesef cihazla sunucular arasında bağlantı kurmuyor, yapabileceğim basit tüm uygulamaları denedim.. işin esası android uygulamalarından 4 tanesini nokiada port edebilsem 8.1 sürümünde kalırım

ZaZuM

ZaZuM

Üye
laptop um tamırde bende Windows da yeniyim 1320 den 1520 ye geçtim araştırma yapayım özel mesaj atarım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende 1020 Kullanıyodum Bir Aralar Heveslenmiştim Fakat Şu An 640 XL De Win 10 Kullanıyorum İnan Bana Rezalet Aynen Devam Ediyor.Tabi Birde Şu Var 8.1 de Here Var Ama Win 10 da Kaldırmışlar.Windowsun KEndi Haritasi Rezalet Bence Hiç Uğraşma O Şekilde Kullan.İnan Bana Win 10 Daha Belali Bence.Çoğu Şey Şaçma Sapan.Sildiğim Smsler Geri GEliyor.Yetmiyor Bazen Foto Çekiyorum Kamerayı Kapatıp Çıkıyorum Çektiğim Fotoğraf KEndi Kendine Siliniyor.

• Beğen
Tepkiler: quentus58

Üst Alt