Lumia 1020 Bir Kaç Sorum Var Yardım Edebilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lumia 1020 Bir Kaç Sorum Var Yardım Edebilirmisiniz
arkadaşlar yakında lumia 1020 almayı planlıyorumda bir kaç soru var kafama takılan lumia 1020 güzel fotoğraf çekiyorda ona itirazım yok zaten de güzel fotoğraf çekiyor anlamadığım bir konu var kamerası konusunda 5+34 ve 5+38 megapiksel noluyor birincisi bunu anlamıyorum bunları çekerken bize 5megapiksek diyemi yutturmaya kalkıyor yoksa yada biz gerçektende 38 ve 34 megapiksellik gerçektende çekimmi yapıyoruz biri bunu açıklarsa sevinirim ikinci merak ettiğim bir soru ise lumia 1020 bir fotoğraf makinesi olduğu gibi diğer yandanda oyun oynamayı seven bir kişiyim ve oyunda oynamak istiyorum telefonda benim ihtiyaçlarımı giderirmi peki bu yönden üçüncü bir sorum daha var buda son sorum lumia 1020 çift çekirdekli bir telefon ya ilerleyen dönemlerde telefon fuarında yeni telefonlar tanıtılırken 1020 ayarında yada onun gibi 4 çekirdekli bir 41megapikselli bir vede batarya ömrü uzun olan bir cihaz çıkarırmı nokia sorularım bu kadar yardım ederseniz teşekkür ederim herkese :)

Invoke

Invoke

Üye
Ben 2.ye cevap vermek istiyorum, bence 1520al eğer boyut sana uygunsa. Neden dersen, kamerası da gayet iyi, donanım iyi, daha yeni daha güncel cihaz... Boyutta bence bir artıdır. Kısa sürede alışılır hatta ileride diğer telefonlar küçük gelmeye başlar, diye düşünüyorum. :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
41MP kamera tabi ki çok büyük bir artı ama arkadaşımızın da belirttiği gibi 20MP kameralı Lumia 1520 güncel donanımıyla daha iyi bir tercih olacaktır.

PureFood

PureFood

Üye
5+34 değil 5+38 mp'lik fotolar çekiyor. 1520 iyi güzel de çok büyük be abi. ha ben rahat ederim diyorsan arkana bakmadan 1520ye koş derim

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
5+34 değil 5+38 mp'lik fotolar çekiyor. 1520 iyi güzel de çok büyük be abi. ha ben rahat ederim diyorsan arkana bakmadan 1520ye koş derim
çok haklısın 1520 gerçektende çok büyük cebimden düsecek gibi :D söle 929 un verizon tarzı ülkemize gelirse onu düşünüyorum inşallah gelir 929 hem kamera hem görsellik hemde 4 çekirdek daha ne isterim inşallah ülkemizdede satışa sunulur

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
çok haklısın 1520 gerçektende çok büyük cebimden düsecek gibi :D söle 929 un verizon tarzı ülkemize gelirse onu düşünüyorum inşallah gelir 929 hem kamera hem görsellik hemde 4 çekirdek daha ne isterim inşallah ülkemizdede satışa sunulur
hem de daha insani boyutlarda :D