lütfen yardım edin ...

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin ...
mrhb arkadaslar ben bi ara cfw attım n8 ama atarken yanlıs cfw atmısım meger 701 cfw sını atmısım ve telefın kapandı tek açtıgım nokıa logosun ve açılıs cızgısı war baska yok phoenix le sw reset yaptım ama aynı degisen bi sey yok lütfen bu konu hakında yardım edecek varmı

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
n8 yazilimini indir gerekli yere at sonra telefonu pcye bagla usb secme flash atma yerine gel orda deadh phone secenegini isaretle sw resetle flash at
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
buda videolu anlatim

• Beğen
Tepkiler: Nokia Belle
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
    Konu Sahibi
n8 yazilimini indir gerekli yere at sonra telefonu pcye bagla usb secme flash atma yerine gel orda deadh phone secenegini isaretle sw resetle flash at
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
buda videolu anlatim
n8 orjınal yazılımını ındırdım ve yuklenıyo hatasız soonra telı açıyorum aynı işte acaba farklı yolu warmı

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
options kismina tikla orda kirmizi renkli bi dosya varsa onu sil oyle yuklemeyi dene bidevideodan faydalan hocam ben ilk cokunce bu videoyla acmistim :)

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
    Konu Sahibi
options kismina tikla orda kirmizi renkli bi dosya varsa onu sil oyle yuklemeyi dene bidevideodan faydalan hocam ben ilk cokunce bu videoyla acmistim :)
hocam oyle yaptım kırmızı olan sıldım zahten ama videoda bıraz farklı yapılıyo onla kafam karıstı

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
hocam oyle yaptım kırmızı olan sıldım zahten ama videoda bıraz farklı yapılıyo onla kafam karıstı
videoyla en bastan yap hocam.kafani karistirma hic flash atmak kadar kolay deadh secenegini secip flasha basla uyari gelince usbyi cek kapatma tusuna uzun bas 3defa titreyince tekrar bagla taman de devam etsin acilmsi lazim

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
    Konu Sahibi
videoyla en bastan yap hocam.kafani karistirma hic flash atmak kadar kolay deadh secenegini secip flasha basla uyari gelince usbyi cek kapatma tusuna uzun bas 3defa titreyince tekrar bagla taman de devam etsin acilmsi lazim
halit kardesım sen bi dakka baglansan olmazmı

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
mobilim ben pc yok yoksa iki dakikada hallederdik

Üst Alt