Öneri Lütfen Bana Yardım Edin!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Bana Yardım Edin!!!
Arkadaşlar sizin yardımınız gerekiyor. Benim bi rom indirmem gerek ama bizde (Türkmenistanda) yüklenmiş siteden nedenini bilemiyorum yaklaşık 1 aydır hiç indirme yapılmıyor :(
Maxicep üyeleri herzaman yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmiştir. Bugün olsa benim yardıma ihtiyacım var. Ne olur bu rom u diğer bi indirme sitesine yükleyip bana yardım edin. Link:

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
Arkadaşlar sizin yardımınız gerekiyor. Benim bi rom indirmem gerek ama bizde (Türkmenistanda) yüklenmiş siteden nedenini bilemiyorum yaklaşık 1 aydır hiç indirme yapılmıyor :(
Maxicep üyeleri herzaman yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmiştir. Bugün olsa benim yardıma ihtiyacım var. Ne olur bu rom u diğer bi indirme sitesine yükleyip bana yardım edin. Link:
kardeş nasıl indiremiyorsun indirirsin ve gayet hızlı olur

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Bizdeki servisler şimdilik bu siteyi desteklemiyor. Eskiden indirme yapıyordu. Lütfen birisi yardım etsin.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Dosyayı nereye upload edeyim?

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

İnşallah buradan indirebiliyorsundur :D Upload etmesi neden bu kadar sürüyor yav. İndirmesi 1 dk sürdü.
Halletin mi ben indireyim mi?

Hallettim hocam.

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Upload hızımız düşük de ondan :D Ben de upload ediyordum, hala ediyor... iptal edeyim :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi

İnşallah buradan indirebiliyorsundur :D Upload etmesi neden bu kadar sürüyor yav. İndirmesi 1 dk sürdü.

Hallettim hocam.
Teşekkürler. Beni büyük bir dertten kurtardık :)

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
Onlari denedim 4.2.2 ve 4.3.1 versiyonlarını ama bazı hatalar var bide ram çok harcıyor. Şimdilik en iyisi bu :)

Çok ram mi harcıyor? Daha hiç takılmadı telefon, takır takır akıyor :D 4.3.1deyim ben şuan. Bazı hatalar olabilir sonuçta unofficial cm romu, zaten stabil değil. SJB denemiştim uzun süre kullandım da... En son sjb6 denemiş olmam lazım, öyle hatırlıyorum. Kötü değil zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Çok ram mi harcıyor? Daha hiç takılmadı telefon, takır takır akıyor :D 4.3.1deyim ben şuan. Bazı hatalar olabilir sonuçta unofficial cm romu, zaten stabil değil. SJB denemiştim uzun süre kullandım da... En son sjb6 denemiş olmam lazım, öyle hatırlıyorum. Kötü değil zaten :)
Bendeki normal ram bu

Invoke

Invoke

Üye
Benim tam tersi 250 kullanılıyor 130boş, ama sen daha yeni kurmuşsun benim arka planda çalışanlar var temizlik yapmadım ki şuan ihtiyacım da yok, kasmadıktan sonra istediği kadar dolu olsun.

Üst Alt