LuaLua'dan Fenerbahçe itirafı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
LuaLua'dan Fenerbahçe itirafı!
Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Lomana LuaLua, Karadeniz ekibinde gösterdiği performansla tüm Türkiye'yi kendi hayran bıraktı.
Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarındaki performansıyla futbol kamuoyunun en çok konuştuğu isimlerden biri haline gelen 32 yaşındaki Kongolu futbolcu, TRT Spor'da yayınlanan "İşte Goool" adlı programda samimi açıklamalar yaptı.
Newcastle United, Portsmouth, Olympiakos gibi takımların da formasını giyen tecrübeli golcü, Türkiye'de Karabükspor'un dışında Fenerbahçe'de de oynamak istediğini açıkladı.
İşte Lomana LuaLua'nın o açıklamaları...
Gönlünde hangi takımda oynamak yatıyor?

''Fenerbahçe'de oynamak istiyorum. Çünkü bir çok arkadaşımın bu takımda oynadı. Bunlardan biri de Nicolas Anelka. Anelka'yı izlemekten zevk alıyordum. Şimdilerde Sow ve daha önce Alex ve Roberto Carlos. Onları izlemek hatta birlikte çalışmak ve oynamak isterdim. Bu sezon Fenerbahçe çok iyi gitmese de, her zaman iyi bir takım bana göre. Ayrıca Türk arkadaşlarımın hemen hepsinin Fenerbahçeli olması da bir etken. Beni orada görmek istiyorlar.''

''Fenerbahçe'de başarılı olurum''

''Kesinlikle yararlı olabileceğimi düşünüyorum. Hangi takıma gidersem gideyim, başarılı olacağıma inanıyorum. Gittiğim bir takımda da saygı duyulacak bir yere gelmek için yüzde yüz performans için çok çalışacağım. Bu takımda da öyle. İlk geldiğimden çok daha iyi durumdayım şu an. Fenerbahçe, Trabzon ya da ya da 3. ligden bir takım fark etmez, iyi olduğumu göstermek için elimden geleni yaparım. Yaşım ilerledikçe tecrübelerim de artıyor ve daha iyiye gidiyorum.''

''Fenerbahçe'de Emenike'nin yaptığını yapmam''

Ben büyümüş bir bebeğim. Sadece oyunumu oynadığım zaman mutlu oluyorum. Sözleşmem hangi takımla ise onlar için daha iyisini yapmak isterim. Emenike konusunda konuşmak istemiyorum. Ben olsam öyle yapmazdım. Hatta performansımı yüzde yüzden, yüzde yüz elliye çıkarırım. Sonuçta bu tip olayları hiç tasvip etmiyorum ve çok yadırgıyorum.
''Türkiye'de en iyi forvet Burak''

''Bence Türkiye'nin en iyi forveti Burak. Daha önce çok kaliteli forvetlerle çalıştım. Ama Burak'ı seyretmeyi seviyorum. Gol becerisi ve zekası çok iyi. Golü koklayabiliyor. Çok çalım yapmayı seven bir futbolcu değil, çevikliği ve oyun zekasıyla, her zaman doğru yerde durmayı biliyor.'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt