Ljajic formülü


Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
    Konu Sahibi
Beşiktaş, Adem Ljajic'i takımda tutabilmek için yeni bir formül arıyor. Beşiktaş Yönetimi’ni Sırp futbolcu için sezon sonunda ödenecek 6.5 milyon euro opsiyon bedeli düşündürüyor. Yönetimin bu parayı ödemeden Torino’ya farklı bir seçenek sunması bekleniyor. Seçenekler arasında bu oyuncuya opsiyon bedeli ödemeden 1 yıl daha kiralanmasının gündemde olduğu öne sürüldü.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt