"Liverpool az daha kayyuma devrediliyordu"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Liverpool eski idari direktörü Christian Purslow, kulübün satılmadan önce ciddi ekonomik sorunlar yaşadığını belirterek, Liverpool'un kayyuma devredilmek üzere olduğu sırada John W. Henry ve Fenway Sports Group şirketi tarafından satıldığını söyledi. Purslow, Amerikalı patronlara taraftarların sabır göstermesi gerektiğini söyledi.

Mail on Sunday'e konuşan Purslow, "İnsanlar geçmişi çabuk unutuyor. Sadece 15-16 ay önce, kulüp kayyuma devredilmek üzereydi. Ancak şu an ekonomik olarak bir istikrar var durumda. İnsanlar ligdeki pozisyondan mutlu değil fakat takım devredileli sadece 1 sene oldu, sabırlı olunmalı. Bazı kişiler Amerikalı patronlara karşı olaya duygusal yaklaşıyor. Bu tamamen saçma. Sonuçta futbol gelişen bir oyun. Liverpool da şu anda gelişim yaşıyor." ifadelerini kullandı.

Yeni stat konusunda ise eleştiride bulunan Purslow, "Sadece bir konu da eleştiri yapmak istiyorum. Eğer yeni stat için çalışmalar yapılmazsa benim için hayal kırıklığı olur. Arsenal çoktan önümüze geçti, Chelsea'de girişimlere başladı ve eğer yeni stadı yaparlarsa onlar da önümüze geçen bir diğer takım olacaklar." şeklinde konuştu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt