Liverpool 8- 0 Bjk

Sponsorlu Bağlantılar

odio

odio

Üye
ben koyu bir beşiktaşlıyım, arkadaşlarla 1 hafta yastayız şimdi:ehe
şaka bir yana ülkeler arası oynanan maçlarda yabancı takımdan yana olmak bence kişye yakışmaz!!!
tamam dalga geçilir amaa sonuçta yenilen Türkiye'dir..... çok büyük ayıp ettiler çoook!!! Kadıköy faciasından sonra bu hiç gitmedi..........:islik
kesinlikle katılıyorum.tamam bu bi spor müsabakası ama bu kadar da olmazki.

elmyra

Üye
yaw arkadaşlarr dünden beri yeterince utandık zaten birde sizz uğraşmayın yaaaa :bilmem::bilmem::bilmem:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
bencede öle dielim ;)

Suçu kendinizde aramadığınız sürece. Ligin 3. takımı, avrupanında averaj takımı olmaya maalesef mahkumsunuz. Ya demirören akıllansın (aziz yıldırım gibi) ya da çeksin gitsin yapamıyorsa.

Hala hakem şu bu diyorsunuz. Orda hakem vardı burda şu vardı. Önce sen kendi oyuncuna kızarsın golü atamadı diye sonra gelipte hakem dersin. Düdükten 10 saniye sonra gol olmaz arkadşaım dünya tarihinde yok bu.

O zaman hakem ceza alanında faul versin bizimkilerde hayır faul yoktu diye devam edip gol atsınlar. Golümüz verilmedi denir mi?

Yada hakem penaltı vermesin ama penaltıydı diye gidip penaltı mı atarsınız? Eğer bunları yaparım diyorsanız evet hakem golünüzü vermemiş demektir.

cawrash

Üye
Dalga Geçen Tüm Arkadaşlari Kiniyorum Bu Bizim Senelerdir En Büyük Ayibimiz Bir Galatasaryli Olarak Ve Bir Türk Olarak Dün Ben Yerin Dibine Girdim Biz Burda Birbirimizi Kizdirmaya çalişirken Emin Olunki Yurt Dişindaki Ler Bjk Li Gs Li Fenerli Ve Diğer Bütün Takim Taraftarlariyla Yani Tüm Türk Milletiyle Alay Ediyordu Bu Hoşunuza Gidiyorsda Buyrun Dalga Geçin Az önce Fener Bahçe Psv Maçi Bitti Ve Fenerbahçe 2-10 Kazandi Inanin Bana Nasil Mutlu Olduğumu Anlatamam Artik Birakmaliyiz Bu Tür Kinleri

kurt bey

kurt bey

Üye
artık beşiktaş değil sekiztaş:ehe

kurt bey

kurt bey

Üye
Dalga Geçen Tüm Arkadaşlari Kiniyorum Bu Bizim Senelerdir En Büyük Ayibimiz Bir Galatasaryli Olarak Ve Bir Türk Olarak Dün Ben Yerin Dibine Girdim Biz Burda Birbirimizi Kizdirmaya çalişirken Emin Olunki Yurt Dişindaki Ler Bjk Li Gs Li Fenerli Ve Diğer Bütün Takim Taraftarlariyla Yani Tüm Türk Milletiyle Alay Ediyordu Bu Hoşunuza Gidiyorsda Buyrun Dalga Geçin Az önce Fener Bahçe Psv Maçi Bitti Ve Fenerbahçe 2-10 Kazandi Inanin Bana Nasil Mutlu Olduğumu Anlatamam Artik Birakmaliyiz Bu Tür Kinleri

dünyadan örnek verirken bu kakadar emin konuşma bence her ülkede bizimki gibi şeyler olur. sana basit bir örnek vereyim galatasaray-roma şampiyonlar ligi maçında lazıo taraftarları galatasaraya destek vermişlerdi. edebiyat yapmaya gerek yok arkdaşım bu işler böyledir her yerde:oke:

worldcild

Üye
bnde sana katılıyorum kurtoglu...her yerde aynı sey wardır...ama olmaması gerekırmı elbettekı ewet...ya zaten bi 2-0 veya 3-0 bitse böle bi dalga olmazdı..ama söz konusu 8 gol olunca ister istemez oluyo yanii

haydar_ecevit

Üye
bizi rezil etti yani TÜRKİYEMİZİ.... fenere bakın aslanlar gibi çıktı oynadı...

arslansem

arslansem

Üye
Bir galatasaraylı olarak türk olduğumdan üzüldüm
Ama hala daha ders olmuyo bize ona yanıyorum :utan