lityum poly bataryamin voltaji ne olur yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
lityum poly bataryamin voltaji ne olur yardım edin
3.6V yi görüyorum sarjim 19 olunca filan sorun var mi ne olur yardım edinTelefonum lg g2 ve orjinal şarj aletim kayboldu bende s4 mininin ki ile yapıyordum a sarji yavaş doluyor ve az akım oluyordu pazartesi orjinal sarj aleti alacağım servisten alsam düzelir mi su an günlük 18 saat civarı gidiyor sarjim

cagrii_72

cagrii_72

Üye
şarj aletini servisten alırsanız daha iyi olur her zaman uyumlu aksesuar daha iyidir bu arada 18 saat iyi bir şarj süresi bir de ekran açık kalma süresi de önemli ona da bakmalısınız :)

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
şarj aletini servisten alırsanız daha iyi olur her zaman uyumlu aksesuar daha iyidir bu arada 18 saat iyi bir şarj süresi bir de ekran açık kalma süresi de önemli ona da bakmalısınız :)
7 saat civarı ekran kapalıydi yani kilitliydi
Evet pazartesi alacağım 40 tl ye
Bir sorun var mi sizce

cagrii_72

cagrii_72

Üye
7 saat civarı ekran kapalıydi yani kilitliydi
Evet pazartesi alacağım 40 tl ye
Bir sorun var mi sizce
bence şarjı gayet güzel rahat olabilrsiniz birde hayırlı olsun şimdiden

• Beğen
Tepkiler: sasua42
cagrii_72

cagrii_72

Üye
Çok teşekkür ederim bir de şarj oluyor(AC) diyor bu AC nedir bilen var mi?
AC (elektrik) : Elektrik ve elektronikte kısaltması(Alternative current)

• Beğen
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
cagrii_72

cagrii_72

Üye
Zararı var midir ve orjinal şarj aleti alsam duzelir mi?
zararı yok zaten şarj cihazı doğrudan akımı alternatif akıma dönüştürmeye yarıyor yani rahat olabilirsiniz bir de hangi ürünü alıyorsanız alın orijinal aksesuarı daha iyidir

• Beğen
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
zararı yok zaten şarj cihazı doğrudan akımı alternatif akıma dönüştürmeye yarıyor yani rahat olabilirsiniz bir de hangi ürünü alıyorsanız alın orijinal aksesuarı daha iyidir
Evet orjinal şarj aleti kullandığımda AC kısmı yazmiyordu ama s4 mininin kinde yazıyor ve çok geç doluyor pazartesi ilk işim orjinal almak: )

Üst Alt