Lise Hakkında

 • 15 Eylül 2013
 • 555 Okunma
 • 12 Cevap

 1. Arkadaşlar bu sene Çömez oluyorum :D liseye başlıcam ama dersler zor mudur bu fizikti kimyaydi cografyaydi filan Afedersiniz dönem sonu bana girecek gibi hissediyorum hangi derslere ağırlık vermeliyim sosyal ingilizce filan iyi bende sözelciyim yani demek istediğim çok zor mu lise
   


  Yazan: TeknoŞizofren
 2. Bir ilkokul kadar kolay değil ama 9. sınıf sonraki yıllara göre rahattır. Sözelciysen sayısal dersler zorlayabilir belki.
   
 3. Peki devamsizlik 10 gune dusuruluyormus doğru mu
   
 4. Düşürüldü bile.
   
 5. Doğru.
   
 6. sözlülerinde kalktığını duydum. Hayırlı olsun bu arada. lisede şu ders zor ağırlık veriyim diyemezsin sadece konulara göre ayırabilirsin mesela matematikte fonksiyonlar konusuna ağırlık vermen gerekirken kümelere o kadar çalışmazsın 9için konuşuyorum tabi. sonuç tüm dersleri önemse derim :)
   
 7. tüm dersler önemlidir
   
 8. Zor değil sadece fizik kimya biyoloji kazık :)
   
 9. bence en kazık biyoloji
   
 10. Ortaörğetim K.Y. Madde 50: … Öğrenciler, her dönemde tüm derslerden en az bir performans çalışması, her ders yılında en az bir dersten proje hazırlamagörevini yerine getirirler.
  (8) Öğrencilerin derse hazırlıkları, derse aktif katılımları ve dersle ilgili araştırma çalışmaları da performans çalışması kapsamında ayrıca notla değerlendirilir.

  Yandık valla. Eskiden performans ödevi yapardık ikokulda. Aynısı liselere de gelmiş sanırım.
  ---
  Ortaörğetim K.Y. Madde 50: … Öğrenciler, her dönemde tüm derslerden en az bir performans çalışması, her ders yılında en az bir dersten proje hazırlamagörevini yerine getirirler.
  (8) Öğrencilerin derse hazırlıkları, derse aktif katılımları ve dersle ilgili araştırma çalışmaları da performans çalışması kapsamında ayrıca notla değerlendirilir.

  Yandık valla. Eskiden performans ödevi yapardık ikokulda. Ay
   
 11. peki ben imam hatıp düz lisesine kayıt olmak istiyorum açıktan liseden nakilimi alıcam dğum trahim 1.12.1995 kayıt olabilrmym ac aba
   
 12. ben çok güzel yapardım performans ödevlerini :D proje gibi olurdu acaba okulu bırakıp projecimi olsam en iyi onu öğrettiler okulda (!)
   
  Oğuzhan bunu beğendi.
 13. Süper meslek... :P:
   
  dr fire bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
15/02/2019 - 22:47