Lineage Os S3

Sponsorlu Bağlantılar

Hanidebenim

Üye
    Konu Sahibi
Lineage Os S3
Arkadaşlar S3 Lineage OS nereden bulurum. Kendi sitesinde yok kaldırmışlar. Son sürümünü nereden bulurum?

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Google bizi izliyor kullandığımız Android telefonlarla.Bunu önlemeyi amaç edinen Operation System "e" var.Lineage OS üzerine kurulu.
İstersen bunu dene :

>
bunu en baştan yazmalıydım.Burdan incelebilirsin hocam romu

Hanidebenim

Üye
    Konu Sahibi
Google bizi izliyor kullandığımız Android telefonlarla.Bunu önlemeyi amaç edinen Operation System "e" var.Lineage OS üzerine kurulu.
İstersen bunu dene :

>
Merhaba teşekkür ederim. Google ürünleri kullanma şansımız var mı bu rom da acaba? Google ye veri gönderme işini nasıl yaoıyor yedekleme işlerini felan
İstersen bunu dene :

>
Ve bu roma uygun gapps paketini nerede bulurum

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Hocam bu ROM tamamen Google suz bir mobil kullanım sünuyor.Lineage OS tabanlı olduğu için Google ürünleri muhakkak kuruluyordur fakat ROM,Google karşıtı bir ROM.
Ben kişiler,takvim vs için Blackberry uygulamalarını Google Play den indiriyorum.Google Play uygulamaları için bu uygulamayı kullanıyorum.
Youtube için ise ve uygulamalarını kullanıyorum.
Hocam baya uzun zaman alıyor bunlar.Ben Huawei p8 Lite telefonu tamamen Google servisleri olmadan yukarıdaki uygulamalar ile kullanıyorum.
Operation System e ise yakın zamanda kullanmak istiyorum.Elimde LG G2 32 GB var ona yüklemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hanidebenim

Hanidebenim

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu ROM tamamen Google suz bir mobil kullanım sünuyor.Lineage OS tabanlı olduğu için Google ürünleri muhakkak kuruluyordur fakat ROM,Google karşıtı bir ROM.
Ben kişiler,takvim vs için Blackberry uygulamalarını Google Play den indiriyorum.Google Play uygulamaları için bu uygulamayı kullanıyorum.
Youtube için ise ve uygulamalarını kullanıyorum.
Hocam baya uzun zaman alıyor bunlar.Ben Huawei p8 Lite telefonu tamamen Google servisleri olmadan yukarıdaki uygulamalar ile kullanıyorum.
Operation System e ise yakın zamanda kullanmak istiyorum.Elimde LG G2 32 GB var ona yüklemeyi düşünüyorum.
Çok Teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Üst Alt