limuzin taxi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

climax

Üye
    Konu Sahibi

SANCAR

SANCAR

Üye
bi tohaf geldi bana bu yaw :ah:

symbianboy

Üye
süper olmuş :D

ibonline

ibonline

Üye
adam hacı muratın şahsesini uzatmış limuzin yapmış arac berbat kim limuzin diye bu arabaya binerki :PP

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Enteresanmış :)

cemux

Üye
yaratıcı!!!!
:box: :box:

cllgr

cllgr

Üye
canım murat ne hale gelmiş,kötü :bang:

tofy

Üye
ilginç değişik olmuşş :lol2: :kop:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
yavrum be dehset olmus heralde 2 tane muratın birleşmesinden meydana gelmiş

Caine

Caine

Üye
adam eklenti yerlerini göstermemek icin ilk fotoyu onden cekmiş diğerinde ise önünü kapamış :ehe: ben o eklenti yerini merak ettim cidden :DD

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Bu photshop da değil ama ney harika yaw

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
abi bu hacı muratın içine etmiş yaf bunu yapan adamı eşşek sudan geşircesine

dövmek gerek :off:

çok sinirlendim

kurt bey

kurt bey

Üye
öle yada böle adam ilgi çekmeyi başarmış ve eminimki diğer taksicilerden daha fazla kazanıyordur.

amaç da bu değilmi zaten ;;)

muraoyak

Üye
vay be fena olmamış ama

hidayet

hidayet

Üye
iki araba birleşmiş birlikten kuvvet doğmuş limuzin olmuş adınada taxi koymuşlar :D :D

sebofb090

sebofb090

Üye
heee ben bunu bilim bizim bursda da ben aynı bıle şahin gördüm herif limuzin görünümlü şahin yapmış :DD

levelman92

Üye
ilginç bir limuzin :box:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Serçe değil mi o?? :ehe:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence güzel olmuş :ehe:

ibonline

ibonline

Üye
evet bu hacı murat 124 sadece sahse uzatılmış hali
tekkkkkkkkk kelime ile berbat :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt