Limitli ADSL kullanılanlar bakarmısınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
Limitli ADSL kullanılanlar bakarmısınız..
Aradaşlar ben bircok şey download ediyorum ama geriye kac gb limit kaldığını bilemiyorum bunu nerden öğrenebilirim bir yer var mı ?

slayer

Üye

;;)

teenwolfx

Üye
yada istersen şu programı indirip sürekli takip edebilir mişsin ben denemedim.....ihtiyacım yok :P

ADSL Kota v1.0

esonmez357

Üye
dur bi şu programı deneyelim türktelekom bilerek mi yapıyo ne ay sonunda o sayfaya girilmiyo

esonmez357

Üye
peah sunucu hatası yazıyo.sonuçta bu program da tt nin sayfasından aldığı için orası kapalıysa bu program da bulmuyo

slayer

Üye
hehehe.... telekomcuktan da bu beklenir...

firefox kullanıyorsanız 'net limiter' adlı bir eklenti var.... O da işinizi görücektir..... ;;)

denizhanxx

denizhanxx

Üye
arkadaş bu linkteki program işini görür ben kullanıyorm gayet güzel. Artık program 30 günlükk,,, ******ini de sen bul onun için de sitesini kullanabilirsin :artı:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
programı indirdim 30dk bi güncelliyo sevdim ;)

cool_jack

Üye
Arkadaşım bende kotalı adsl kullanıyorum ve bu proğramı indirdim rahat ettim isterseniz bide siz deneyin. Bilenleriniz vardır ama Ben yinede vereyim.

proğramı kurduğunuzdan itibaren sayıyor. Buyrun

Buyrun...
8) 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar kasım ayı için yazan şu:

2005 Kasım (18,57 MB) (11,699 MB)

Ben kasımda pc yi bile açmadım şehir dışındaydım bu gece sabaha karşı geldim ve 11 gb gözüküyor kafam karıştı yaw.. :(

denizhanxx

denizhanxx

Üye
van_hoijdonk kardeş o arkadaşın verdiği programı bilmem ama benim werdiğim tıkır tıkır çalışıyo...istersen onu bi dene.,yukarda linkini wermiştim adı da
"Du meter"... ben gayet memnunum yane.. :artı: :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Senin verdiğini zaten indirdim bu programdan değil ttnet'ten baktığımda yazan veri miktarı.. :wacko:

denizhanxx

denizhanxx

Üye
kardeş son werdiğin demişsin de ben zaten sadece 1 tanee werdim..amma sayfada bir sürü link werilmiş sen bi yukarı doğru git bul benim werdiğimi adı da du meter... senin bunları yapmana rağmen program hatalıysa bilemicem,,bende tıkır tıkır çalışıyo :huhu:

sambadisakkarit

Üye
Hoydonkçum sen şifreyi kaptırmış olmayasın başkasına... :hoho:

Timothy

Üye
evet benimde basima geldi ayni sey bilgisayari kullanmadigim halde limit artiyor yoksa turk telekom yanlis mi yapiyor bize?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sambadisakkarit sanmam öyle bişeyi çünkü şifremi değiştirmiştim gitmeden.. ;)

sambadisakkarit

Üye
Yaparlar, yaparlar... O kadar düşmanın var forumda... :P

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim düşmanım yok.. ;)

Neyse telekomu arayıp soracam şimdi.. :wacko:

sambadisakkarit

Üye
Ya bence pek bir bilgi vermezler... Zaten hatalara karşı önceden uyarmış sayfanın altında... Bu bilgiler gerçek değildir. Tamamen bilgi amaçlıdır. :eksi: Hak mak idda edemezsin demek istiyorlar. :ah:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tamamdır çözdüm olayı..

Sayı sadece 11 mb demek oluyormuş.. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt