LGP970 Türkiye ICS (V30A) Romu Flash Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Optimus White

Optimus White

Üye
şarj olayına da bir bak bakalım :)

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye
Şarj olayına bende bakarım bu hafta sonu nedir ne değildir anlatırım :)

Optimus White

Optimus White

Üye
akşam uyurken bıraktığımda % 70 lerdeydi. takriben üzerinden 14 saat geçti. şu anda şarj %27.

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Sabah şarjdan saat 9'da çektim ve şuan saat 14:10 kalan şarj: %92 :oke:

Optimus White

Optimus White

Üye
peki nasıl oluyor bu böyle kardeş. hiç telefonla oynamadın mı? :) ben ne edeceğim peki.

aksaronur

Üye
Her şey güzel, ayarlardan telefonu çok güzel özelleştirebiliyorum yeni ayarlar eklenmiş fakat sevdeğim yanı pil göstergesi widget ı yok pilimin yüzde kaç olduğunu göremiyorum :D

- - - Eklendi - - -

ha bir de ekranın köşelerine vurunca resim müzik felan değişiyordu ya (g key ) o da kalkmış ama yine de güzel. Zaten lükstü :D

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Her şey güzel, ayarlardan telefonu çok güzel özelleştirebiliyorum yeni ayarlar eklenmiş fakat sevdeğim yanı pil göstergesi widget ı yok pilimin yüzde kaç olduğunu göremiyorum :D
Ayarlar-Güç Tasarrufu-Pil Hakkında Bilgiler(Alt kısımda yer alıyor)Batarya Yüzdesi
ordaki tiki işaretle olay tamam :oke:

- - - Eklendi - - -

G-Key'de Ayarlar-Hareketler kısmında yer alıyor. Oradan istediğini seçebilirsin :)

umtklc

umtklc

Üye
splite achive bloced diyor. linklerin saglam olduguna emin misin

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
splite achive bloced diyor. linklerin saglam olduguna emin misin
Linkler sağlam kontrol ettim.

- - - Eklendi - - -

Linkleri Mediafire kaldırmış. Pro üyelik almamı istiyor. Arkadaşlar kusura bakmayın. En yakın zamanda başka paylaşım siteleri le değiştireceğim.
Teknik Hata için hepinizden özür diliyorum.. :vur :vur

- - - Eklendi - - -

Linkler saat 18:54 itibariyle değişmiştir. Bilginize..

szrsvgc81

Üye
kardeşim emeğine sağlık çok işime yarıcak inşallah ama sana zahmet bir daha linkleri yeniler misin ölmüş linkler :)

- - - Eklendi - - -

tamamdır kardeşim 4shared telekomünikasyon engelleiydi dns değiştirerek indirdim :) emeğine sağlık

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim emeğine sağlık çok işime yarıcak inşallah ama sana zahmet bir daha linkleri yeniler misin ölmüş linkler :)

- - - Eklendi - - -

tamamdır kardeşim 4shared telekomünikasyon engelleiydi dns değiştirerek indirdim :) emeğine sağlık
Rica ederim güle güle kullan ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt