LG'den Samsung'a Çalım

 • 14 Mart 2013
 • 424 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Geçtiğimiz hafta Samsung Galaxy S4 ile ortaya çıkan göz tanıma sistemi, ön kameradan göz algılaması yapılarak sayfayı aşağıya indirmeyi vadediyordu. Ancak dün Reuters tarafından ortaya çıkan bilgiler ışığında, anlaşıldı ki bu özellik sayfa gösterimi anlamında bir işlev göstermiyor. Sadece göz algılaması yaparak ekrana bakmadığınız anlarda video durdurma şeklinde bir işlevi olduğu oraya çıkan bu özelliğin, rapora göre gelişmiş versiyonu ancak Galaxy S4'ten sonraki telefonda yer alabilecek.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Öte yandan LG, Optimus Pro G telefonuna Galaxy S4 tanıtımına bir gün kala bu özelliğin çok benzerini getirerek Samsung'a çalım atmış oldu. Telefona gelen güncelleme ile ön kamera yardımıyla göz algılanıyor ve ekrana bakılmadığı zaman video durduruluyor. Ayrıca gelen güncellemeyle kullanılara sunulan bir diğer özellik, ön ve arka kameranın aynı anda açılmasını sağlıyor ve o şekilde fotoğraf çekilebiliyor.
   


  Yazan: muratalperr55
 2. Bunlar küçük yazılımsal olaylar firmaların abarttığı kadar büyük olaylar değil ama tasarım olayı çok farklı optimus g olsun g pro olsun çok farklı tasarımlarla geldi. Ayrıca bakınız Sony Z ile çok farklı bir tasarım sundu. S4 tanıtılınca her şey daha net ortaya çıkacak ama bu gün çıkan resimlerdeki gibi ise s3 ile bir fark yok arasında o kadar şamata da boşa çıkacak benim gözümde.
   
 3. Çalımın daniskasını atmış lg, ancak bu g pro ne zaman geleceği konusunda endişelerim devam etmekte
   
 4. g pro'ya ne kadar güncelleme verilecek ki :evet: en iyi android Samsung ve hTC gerisi yalan bence Sony'de fena değil fakat donanımları düşük oluyor :evet:
   
 5. lg bu pazarda gitgide yükseliyor 2-3 seneye kalmaz telefon pazarında ilk 3 e gireceğine eminim...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 15:25