Lg yurtdışı Türkçe yardım

Sponsorlu Bağlantılar

kenoo52

Üye
    Konu Sahibi
Lg yurtdışı Türkçe yardım
Selamlar,
Amerikan Dün 3 tane cihaz geldi,hiç birinde Türkçe dil desteği yok. Nasıl yapabilirim o kadar araştırdım ama yok bi türlü olmadı. Playstore da dolaşan apk kar işe yaramıyor.

Lg g6 as993
Lg v20 ls997
Lg v30 us998

Serileri bunlar. Türkçe olmazsa cihazlar hiç bir işime yaramayacak çünkü kullanacak kişilerin ingilizce ile hiç alakası yok.

bilal72

bilal72

Üye
Root yapabilirsen türkçe dil tanımlayabilirsin

Bu programı da deneyebilirsin

kenoo52

Üye
    Konu Sahibi
Root yaparsam peki Türkçe seçeneği gelecek mi yoksa ekstra birşeyler yapacak mıyım?

Root yapabilirsen türkçe dil tanımlayabilirsin

Bu programı da deneyebilirsin
Bir çözüm yok mudur arkadaşlar?

Ozan

Ozan

Admin
Root yaparsam peki Türkçe seçeneği gelecek mi yoksa ekstra birşeyler yapacak mıyım?

Bir çözüm yok mudur arkadaşlar?
Root yaparsanız cihazın dil dosyalarına müdehale yani Türkçe yapabilmek elbette mümkün.

kenoo52

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeşim Root yapacağım cihazları. Yaptıktan sonra ne işlem yapacağım bunun için.
Şimdi deniyorum da G6 Ve v30 da fastboot moduna giremiyorum. V20 de giriyor. Power ve ses kısma tuşuna basılı tutuyorum.

kenoo52

Üye
    Konu Sahibi
Büyük bir çabayla Root olayını gerçekleştirdim. Şimdi buna hangi kdz yi atmam lazım Türkçe olması için bilen var mı?

bilal72

bilal72

Üye

Bu programı indir root yetkisini ver ardından türkçe dili seç tamamr

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenoo52

Üye
    Konu Sahibi
Bende çalışmıyor bu kardeş. Çoğunu çevirmiyor. Cihazı rootladım, dil dosyası ekleme Ya da editlenmiş Stock rom gibi bişey yok mudur?

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Cihazlara Türkçe Firmware yükledikten sonra Türkçe dil seçeneği gelecektir.Bulamazsan rom yapan arkadaşlardan biri Türkçe dil dosyasını ekleyecek.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist

Üst Alt