LG’ye Red Dot ve IF Design ödülleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
çok paranız varsa eve de bunu alabilirsiniz :)

ev için olanı çıkar ise uygun bir fiyat olur diye düşündüm ondan öyle demiştim, malesef ki o kadar çok param yokki olsa neler alırım neler

william75

william75

Üye
ev için olanı çıkar ise uygun bir fiyat olur diye düşündüm ondan öyle demiştim, malesef ki o kadar çok param yokki olsa neler alırım neler

zaten ev için fazla lüx.. bunun yerine buharlı tazeleme yapan çamaşır makinelerinden alınması daha mantıklı..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
zaten ev için fazla lüx.. bunun yerine buharlı tazeleme yapan çamaşır makinelerinden alınması daha mantıklı..

İnsanın fazla parası olunca nereye çar çur edeceği belli olmaz derler ya.. bende öyle hissettim kendimi şuan :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
tasarımı dışında kapısının 90 derece açılıyor olması iyi...

90 derece açılması ciddi anlamda büyük avantaj rahat rahat dolabınızı yerleştirebiliyorsunuz. yani yerleştirilir herhalde öyle tahmin ediyorum

william75

william75

Üye
90 derece açılması ciddi anlamda büyük avantaj rahat rahat dolabınızı yerleştirebiliyorsunuz. yani yerleştirilir herhalde öyle tahmin ediyorum

evet daha rahat yerleştirilir.. mesela bizim evdeki en fazla 70 derece açılabiliyor duvarla bitişik olduğu için... içine birşey koymak istediğimizde zorlanıyoruz... ama bunda olmaz öyle birşey...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Fakat 90 derece açıyla açılabilecek dolap için uygun yer olması lazım . :)

william75

william75

Üye
  • Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Evet kesinlikle daha iyi anladım sayenizde sağolun.

william75

william75

Üye
Evet kesinlikle daha iyi anladım sayenizde sağolun.

rica ederim ne demek... ben annemin kapı tam açılmıyor diye çok söylendiğine şahit oldum... bu dolapta böyle birşey düşündükleri için iyi olmuş... umarım Türkiye'ye gelir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...