[LG RESMİ ICS 4.0.4 BETA][OPTİMUS BLACK P970][ROM] Gözümüz Aydın..:)

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
[LG RESMİ ICS 4.0.4 BETA][OPTİMUS BLACK P970][ROM] Gözümüz Aydın..:)
[video=youtube;KhspSOu9p9Q]http://www.youtube.com/watch?v=KhspSOu9p9Q[/video]

Lg Optimus black kullanıcısı arkadaşlara bu güzel haberi vermek istiyorum.Gözümüz aydın olsun :) .Şuan için beta da olsa Lg Optimus Black için resmi ICS 4.0.4 sürümünü çıkardı . Tabiki çok yakında RC sürümleri ve ardından FİNAL sürümleride çıkacaktır İnşAllah .

Küçükte olsa bazı buglar varmış bunlar
(v28c sürümüyle beraber ses problemi giderilmiştir):

1.Bazı Widgetler mevcut değilmiş.

2.Mavi led ışıkları çalışmıyormuş hep beyaz kalıyormuş.

Romu ister
CWM olarak ister kdz updater le istersenizde SmartFlashTool ile yükleyebilirsiniz..

v28c Rom [CWM]:

v28c Rom [KDZ]:

v28c Rom [sft]:

Sft İle yükleme;

[video=youtube;f2t8-RHhNww]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f2t8-RHhNww[/video]
arkdaş videonun sonunda exit e basıyor siz start a basacaksınız bu arada internete bağlı olmalısınız..

KONUYA CWM DOSYASIDA EKLENDİ CWM ROM U SD KART A ATIP RECOVERY MOD DA GEREKLİ WİPE İŞLEMLERİNİ YAPTIKTAN SONRA FLASH LAYABİLİRSİNİZ

İŞLEMLERİ YANLIŞ YAPTIĞINIZDA CİHAZINIZA GELECEK ZARARLARDAN BEN YADA SİTE MESUL DEĞİLDİR...

Soru sormakta çekinmeyin her soruya cevap vermeye çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: ofpistan, tuncay_65, barisclermont ve 2 diğerleri

mtngln

mtngln

Üye
kardes telefonu lg pc suiteden guncellemeye calistim ama guncelleme yok diyo

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardes telefonu lg pc suiteden guncellemeye calistim ama guncelleme yok diyo

Kardeş bu test versiyonu final versiyonu çıkınca ancak update ten güncelleyebilirsin kdz veya sft ile yükleyip denemek istersen deneyebilirsin yani şuan bu hatalar ve eksikler giderilsin diye çıkarıldı test aşamasındA

3322

3322

Üye
ses karşı trarafa çok az gidiyor şimdi konuştum öyle dedi arkadaş. 2007 de üye oldum bana yeni üye diyon ayıp maxicep :D

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
ses karşı trarafa çok az gidiyor şimdi konuştum öyle dedi arkadaş. 2007 de üye oldum bana yeni üye diyon ayıp maxicep :D

hmm sen denedin mi kardeş denediysen ilk izlenimlerini yazarmısın benim denemeye fırsatım yok

evet 2007 ama mesajsız geçen zamanı zamandan saymıyor maalesef maxicep :ehe

3322

3322

Üye
valla herşey çok iyi çalışıyorda şimdilik ses karşı tarafa gitmiyor çok az gidiyor :)

- - - Eklendi - - -

birde diyorumki sen bu dosyayı nerden buldun linki atarmısn.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
valla herşey çok iyi çalışıyorda şimdilik ses karşı tarafa gitmiyor çok az gidiyor :)

- - - Eklendi - - -

birde diyorumki sen bu dosyayı nerden buldun linki atarmısn.

Beyler v28c versiyonu çıkmış ve ses problemi giderilmiş xda forumda pc başına geçince konuya ekleyecem

3322

3322

Üye
ozmana ben hemen bakıyorum yükliyip haber veririm .

- - - Eklendi - - -

yükliyemedim ya la not found diyor :D

denizci35

denizci35

Üye
evet v28C direk yükleme adrese tıkla yüklensin

csmg.lgmobile.com:9002/swdata/RNDTESTSW/LGP970/FRA/94KLH94RHM/V28c_00/V28C_00.kdz

- - - Eklendi - - -

yukardaki adresi adres satırına kopyala ve yükle

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
sft ile yükleyin ben öyle yaptım şuan da resmi ics sürümü kullanıyorum rom çok güzel arayüz filan iyi biraz daha gelişmesi lazım ama bu bile çok iyi :)

- - - Eklendi - - -

ozmana ben hemen bakıyorum yükliyip haber veririm .

- - - Eklendi - - -

yükliyemedim ya la not found diyor :D

nasıl yükleyemedin kardeş kdz den mi yüklemeye çalıştın

3322

3322

Üye
Bende yukledim ses sorununu cozmusler simdilik sorun yok olursa yazarım: )

• Beğen
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
evet v28C direk yükleme adrese tıkla yüklensin

csmg.lgmobile.com:9002/swdata/RNDTESTSW/LGP970/FRA/94KLH94RHM/V28c_00/V28C_00.kdz

- - - Eklendi - - -

yukardaki adresi adres satırına kopyala ve yükle

adres benim verdiğim linklerde zaten var

mtngln

mtngln

Üye
kardes simdi final surumu kesin cikacak dimi yani updateden guncelleyebilecem kusuruma bakmayin pek bilmiyorum bu konulari

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardes simdi final surumu kesin cikacak dimi yani updateden guncelleyebilecem kusuruma bakmayin pek bilmiyorum bu konulari

evet kardeşim beta sürümler çıktı yakında bütün sorunlar giderilince final sürümü de çıkacak şöyle birşeyde var ben şuan son çıkan v28c sürümü kullanıyorum ve bu sürümde nadir olan kasmalar dışında sorun yok benim gibi sabırsızsan bu konuda smartflashtool la çok kolay bir şekilde bu sürümü yükleyebilirsin hatta bu konuda sana yardımcıda olabilirim

mtngln

mtngln

Üye
kardes telefon garantiden cikmiyo mu oyle

3322

3322

Üye
garantiden cikar simdi yuklersen ama lg update yaparsan zamani gelince yaparsan sorun cikmaz .

• Beğen
mtngln

mtngln

Üye
o zaman beklicem garantiden cikmasini istemiyorum sagol yardimin icin

barisclermont

barisclermont

Üye
v28c romunu dun aksam SFT ile yükledim. 10 dk da halloldu. SFT ile Yuklemesi inanilmaz basit. Mor led ve nadiren kasilma haricinde hiç bir problem yok(gingerbread bile daha çok kasiliyordu). Yuklemeden sonra bir ara "kameraya ulasilamiyor " diye hata verip çekim yapmadi. Telefonu açip kapayinca duzeldi. bir çok ozellik eklenmis. Hele bir quikememo ozelligi var. çok hos. Gerçekten Optms.Blck simdi bir akilli telefona benzedi. Durmayin hemen yukleyin. Tesekkurler alaStar.

• Beğen
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
v28c romunu dun aksam SFT ile yükledim. 10 dk da halloldu. SFT ile Yuklemesi inanilmaz basit. Mor led ve nadiren kasilma haricinde hiç bir problem yok(gingerbread bile daha çok kasiliyordu). Yuklemeden sonra bir ara "kameraya ulasilamiyor " diye hata verip çekim yapmadi. Telefonu açip kapayinca duzeldi. bir çok ozellik eklenmis. Hele bir quikememo ozelligi var. çok hos. Gerçekten Optms.Blck simdi bir akilli telefona benzedi. Durmayin hemen yukleyin. Tesekkurler alaStar.

evet arkadaşın da dediği gibi sft ile gerçekten çok kolay ve pratik bir şekilde yükleniyor

yalnız ben quickmemo yu kullanmadım ne işe yarıyor acaba kullanan var mı :) :ehe

ricaederim barisclermont

barisclermont

barisclermont

Üye
evet arkadaşın da dediği gibi sft ile gerçekten çok kolay ve pratik bir şekilde yükleniyor

yalnız ben quickmemo yu kullanmadım ne işe yarıyor acaba kullanan var mı :) :ehe

ricaederim barisclermont
Ekrana yazi yazip ufak notlar almamizi sagliyor. üstelik klavye kullanmadan yazmak istedigimizi parmagimizla ekrana yazarak. Galaxy Note serisindeki gibi.

• Beğen

Üst Alt