LG Prada Satışa Çıktı !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
LG Prada Satışa Çıktı !
Lg P940 Prada Cep Telefonu

LG Prada telefon 3.0; PRADA'nın kendine has stilini, LG'nin yenilikçi teknolojisi ile birleştirerek, 4.3 inç ve 800-nit özellikleriyle dünyanın en büyük ve en parlak ekranını sunuyor. PRADA'nın temiz ve keskin dizayn felsefesiyle üretilen telefonların komple parlak dokunmatik ekranı ve PRADA'nın imzası haline gelen Saffiano desenli arka tarafı, siyah rengin klasik şıklığıyla tamamlanıyor. Her detay sade bir şıklık yaratmak için özenle işlendi. 8.5 mm'lik derinliği ile optik inceliğin artırılması yeterince etkileyiciyken, yeni telefonların bir de LG'nin imzası olan Floating Mass Technology ile donatılıp, minimal tuşlarla da tamamlanması bu özel modele zarif bir bütünlük kazandırıyor.

Çarpıcı olduğu kadar işlevsel de olan LG Prada telefon 3.0, 1.0 GHz Dual Core/Dual Channel, yüksek hızda performans sergilemek için özel olarak yaratıldı. Dual-band Wi-Fi özelliği ise internette sörf keyfini kesintisiz ve tatmin edici bir hıza çıkartıyor.

2G: GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900
3G: HSPA + 21Mbps 900/1900/2100

YONGASETI

Uygulama İşlemcisi: OMAP4430 1.0GHz Dual Core / Kanal

HAFIZA

RAM: 1GB DDR2 LP
ROM: 512MB
DAhili Hafızası: 8GB
Micro SD: 32GB'a kadar

EKRAN

Tip: TFT
Boyut (inç): 4,3 inç , WVGA (800x480)

KAMERA

Ana Kamera: 8MP

BAĞLANTI

Bluetooth: 3.0 + HS
USB: 2.0
Wi-Fi: 2.4 & 5GHz (802.11 a / b / g / n)
GPS: Evet

DİĞER ÖZELLIKLER

OS / UI: Android 2.3 Gingerbread / PRADA UI
Audio Codec: MP3, AAC, AAC +, eAAC +, EC3, DTS
Video Codec: MPEG4/H.264/DivX
Video Kaydı: 1080P @ 30fps
Video Oynatma: 1080P @ 30fps
Tarayıcı: Web-tabanlı kiti

ÖZELLIKLER

Boyut: 127.5 x 69 x 8.5 mm
Pil: 1.540 mAh / Li-Ion
Ses: 3.5mm kulaklık girişi
FM Radyo: Evet

Satış adresi :

xmmtotrkx

xmmtotrkx

Üye
super bişi bu cihaz : ) bir kac gun sonra resımlerını koyarım cektıgım resımlerı koyarım :D

serseri_0707

Üye
ben aldım 2 gün oldu.dizayn olarak mükemmel bir telefon... Çok çarpıcı,devasal bir ekran var hakikaten ilk defa nokıadan şaştım ıyıde yapmışım...kullanımı basıt ama bazı uygulamaları bulmakda sıkıntım var 3g ve dns ayarı gibi tavsıye ederım çünkü androıd bir başka.....

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım telefonun fotosunu falan çekip yollama imkanın olur mu :) görelim bakalım nasılmış, şekli şemali :) yada güzel bir inceleme yaparsan çok iyi olur :)

3G ve DNS gibi sıkıntım var demişsin, sebep ?

serseri_0707

Üye
3G derken vodafone da ayarlari mevcut degilmis daha.dns lnternet ayarlarindan bahsediyorum hala aramaktayim fotograf aticam

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
DNS ile fotoğraf atmak ne alaka :S

selcen11

Üye
Merhaba arkadaşlar, biraz geç olucak mesajım ama bende aldım bi tane prada. iki gün sonra elimde olacak o yuzden biraz araştırıyorum. Bu telefona hd oyun yüklenirmi, nasıl olur nereye bakmalıyım bunun için.
Beni bilgilendirecek arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, biraz geç olucak mesajım ama bende aldım bi tane prada. iki gün sonra elimde olacak o yuzden biraz araştırıyorum. Bu telefona hd oyun yüklenirmi, nasıl olur nereye bakmalıyım bunun için.
Beni bilgilendirecek arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Google playden oyunlarınızı indirebilirsiniz. HD olarak forumda bir çok konu başlığı var. oradan takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: selcen11

selcen11

Üye
Google playden oyunlarınızı indirebilirsiniz. HD olarak forumda bir çok konu başlığı var. oradan takip edebilirsiniz.

önceden elimde 5800 vardı ilk kez böyle bi telefon kullanacagım çok özür diliyorum, cahilliğime ver kardeşim, ben bulamadım, bana o bahsettiğin hd oyunların linkini buraya yapıştırırmısın.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi

örnek olarak , ;) buradan uygulamaları telefonunu kayıt ettiğin gmail hesabından ındırebılırsın

• Beğen
Ocean258

Ocean258

Üye
@selcen11 zamanla profösörü olursun :) Merak etme :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt