lg p970 android 4.0.4 V28B orjinal rom TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
lg p970 android 4.0.4 V28B orjinal rom TÜRKÇE
konu kapanmıştır ....

• Beğen
Tepkiler: erkan_14_16

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Ekran görüntüsü Galaxy Wonder' a ait ?

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
ekran görüntüsünü koyamaya zaman olmadı ... denendi ayrıca paylaşıldı diyen "alastar" arkadaş bu lg nin orijinal programı flashtools ile oluyor farklı bir yöntem paketi indirip ne olur öyle yorum yapınız... ben hemen paylaştım ki telefonu olan arkadşlar rahatça kolayca basitçe denesin hemen diye

• Beğen
Tepkiler: seydo
alaStar

alaStar

Üye
ekran görüntüsünü koyamaya zaman olmadı ... denendi ayrıca paylaşıldı diyen "alastar" arkadaş bu lg nin orijinal programı flashtools ile oluyor farklı bir yöntem paketi indirip ne olur öyle yorum yapınız... ben hemen paylaştım ki telefonu olan arkadşlar rahatça kolayca basitçe denesin hemen diye

Ne farkediyo yani smartflashtool la yükleyince eksik mi kalıyo anlamadım bide bu hangi sürüm kardeş ? Benim paylaştığım linklerde de lg smartflashtoolla yüklenen dosya var adı kdz olan kardeş :) suçlu sen değilsin zaten bana 50 kere sürüm numarası soran ve aynı konu açılmışsa onaylamayan moderatör arkadaşlar bu konuyu nasıl onaylamış onu anlamıyorum :bilmm

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi

ne farkediyo yani smartflashtool la yükleyince eksik mi kalıyo anlamadım bide bu hangi sürüm kardeş ? Benim paylaştığım linklerde de lg smartflashtoolla yüklenen dosya var adı kdz olan kardeş :) suçlu sen değilsin zaten bana 50 kere sürüm numarası soran ve aynı konu açılmışsa onaylamayan moderatör arkadaşlar bu konuyu nasıl onaylamış onu anlamıyorum :bilmm

konu hakkaniyetiyle birlikte değiştirlmiş sorularınız cevaplar ile aydınlatılmış resimler eklenmiş video koyulmuş detaylar muntazamca aktarılmıştır.... YAPICI MESAJLARINIZ İÇİN ŞAHSIM TARAFINDAN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Paylaştığınız romların sürümü belli değil ki, ayrıca konu ben onayladıktan sonra değiştirilmiş.
Lütfen bu rom hangi sürüm belirtin.

Resimler 20a gösteriyor, video da 28c yazıyor.
başlıkta final demişsiniz o da sanırım 30b oluyor.

Ben onayladığım zaman böyle değildi bu konu hatta galaxy wonder a ait bir resim vardı.

alaStar

alaStar

Üye
Paylaştığınız romların sürümü belli değil ki, ayrıca konu ben onayladıktan sonra değiştirilmiş.
Lütfen bu rom hangi sürüm belirtin.

Resimler 20a gösteriyor, video da 28c yazıyor.
başlıkta final demişsiniz o da sanırım 30b oluyor.

Ben onayladığım zaman böyle değildi bu konu hatta galaxy wonder a ait bir resim vardı.

Hocam doğrudur ama ben bir konu paylaşırken mobilatör adlı modumuz en ince ayrıntısına kadar soruyor sürüm numaralarını (yanlış yapıyor demiyorum !) Fakat arkadaśa sorulmamış sanırım aynı konudan 2 adet var :oke:

alaStar

alaStar

Üye
Sorumuz cevaplanmamış sürüm numarası v30b değilde daha yüksekse bende yükleyecem arkadaşım v30b ise zaten konu açılmış

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Arkadaşımız cevap verdiğinde konunun icabına bakılacaktır..

• Beğen
Tepkiler: alaStar
anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
sürüm 28b

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
kaldırın o zaman gerisi size kalmış

optiq

Üye
2 kere ındırdım 2sındede crc hatası verdı

• Beğen
Tepkiler: alaStar

optiq

Üye
aynen telefon brıck olmustu dırek bunu yukledım canavar gıbı oldu sadece klavyede zorlanıyorum eskı halı daha ıyıydı bana gore nasıl cevırebılırım dıyede ugrasmadım valla root falan yok dıye daha :D

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
aynen telefon brıck olmustu dırek bunu yukledım canavar gıbı oldu sadece klavyede zorlanıyorum eskı halı daha ıyıydı bana gore nasıl cevırebılırım dıyede ugrasmadım valla root falan yok dıye daha :D
teşekkürler güle güle kullanınız

aryen21

Üye
yükledim ama sim kartını tamamen görmüyor ::((

anne1234

anne1234

Üye
    Konu Sahibi
android marketten yani Google Store den sim2phone diye bir program var onu indiriniz .... ve programı açıp SECENEKLER TUŞUNA BASIP oradan phone copy diyiniz ... bütün sim kartınızdaki kişileri telefona atacaktır ...

Üst Alt