lg p940 prada 3.0 isc güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

karam22

Üye
    Konu Sahibi
lg p940 prada 3.0 isc güncelleme
lg prada güncellemesi türkiye için çıktımı ?

şuan telefon pc ye bağladım lg updateyi çalıştırdım eğer güncelleme olmasaydı her han gibi bir durum söz konusu değildi ama şuan dosya indiriyor yaklaşık 359 mb boyutunda ve sonraki adım update butonu ve sonra complete butonu görünüyor ne yapmalıyım devam etmelimiyim yoksa
bu güncelleme beklenen isc 4.0.4 ? olabilirmi

- - - Eklendi - - -

lg p940 prada 3.0 güncellemesi çıkmıştır kendim kurdum ve kullanıyorum gayet başarılı olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

technoshark

technoshark

Üye
Guncelleme yapmadan önceki versiyonunuz Türkiye Rom'muydu? Farklı bir rom ise avrupa güncellemesi almış olabilirsiniz :(

Ocean258

Ocean258

Üye
O neyin güncellemesi bilemiyorum ama 4.0 güncellemesini alacak görünüyor bu telefon.

karam22

Üye
    Konu Sahibi
türkiye romuydu telefon
ve halen türkiye ben bilginiz olması amacıyla güncellemenin geldiğini söyledim
avrupa değildi zaten android güncellemesini yaparken türkçe olarak yapıldı telefonda
lg pradası olanlara duyrulur orjinal türkiye romu çıkmıştır

- - - Eklendi - - -

resiim ekledim ps suite bağlanmış haliyle

v10d idi eski versiyornu şimdi v20d oldu türkiye yazısı zaten görünüyor
2.3.7 iken şuan 4.0.4 olmuştur duymayan kalmasın[/URL][/IMG]

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
Ocean258

Ocean258

Üye
Güle güle kullanın demekki biraz geçte olsa lg de günceleme veriyor.Yeni romda ne gibi yenilikler var?

technoshark

technoshark

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanman temennisiyle, herhangi bir farklılık varmı varsa nelerdir ?

karam22

Üye
    Konu Sahibi
batarya daha uzun süre gidiyor yaklaşık 6saat daha fazla ömür
kamerada değişik güncellemeler olmuş
pradanın kendine has teması daha gösterişli oldu
telefon hız konusunda değişiklik göremedim ama gayet başarılı olmuş

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
Ocean258

Ocean258

Üye
Prada resmen yenilenmiş desene :)

Cenk2828

Üye
Arkadaşlar LG PRADA P940 cihazımı root ederken yükleme çöktü magic numbers do not match gbi bir hata verip telefonu reboot etti ve telefon şuan simkartı görmüyor hiçbirşekilde imei numarası baseband bilgileri hiçbirşeyini göremiyorum ne olmuş olabilir acaba ve nasıl düzeltirim 2 gündür uyku uyumadım :(

karam22

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar LG PRADA P940 cihazımı root ederken yükleme çöktü magic numbers do not match gbi bir hata verip telefonu reboot etti ve telefon şuan simkartı görmüyor hiçbirşekilde imei numarası baseband bilgileri hiçbirşeyini göremiyorum ne olmuş olabilir acaba ve nasıl düzeltirim 2 gündür uyku uyumadım :(

kardeşim lg sitesinde usb driver ve lg yazılımı yükle sistem kurtarma yap düzelir

• Beğen
Tepkiler: technoshark

daybreaks07

Üye
Değerli dostum neden insanlarla dalga geçiyosun !!! Ben hemen hemen hergün deniyorum ve tüm yabanci veya yerli forum ve android os için yapilmiş siteleri inceliyorum ama her hangi bir güncelleme başlamiş değil
bu durumu açiklarmisin nasil yapiyosun

technoshark

technoshark

Üye

kardeşim lg sitesinde usb driver ve lg yazılımı yükle sistem kurtarma yap düzelir

arkadaşın dediği işlemi yapar ise, rahat bir şekilde sorununu çözmüş olursun ;)

samikaraca

Üye
benimkide senin ile aynı roma sahip orjinal türkiye romu ama bağlandığında güncelleme yaptı fakat V10d türkiye romunu güncelledi V20D olmadı yani türkiye için v20d rom daha gelmedi sen nasıl yaptın anlamadım.

Ocean258

Ocean258

Üye
İlginç şimdi kafam karıştı bu günceleme gelmiş mi gelmemiş mi şimdi ?

karam22

Üye
    Konu Sahibi
dalga felan geçmiyorum ama haklı olabilirsin nedeni ise arkdaşımada aynı telefondan aldık güncelleme yapmadı denedik olmadı ama benim telefonum 4.0.4 gerçekden belki yalancı diyebilirsin ama bunun kısa videosunu yükleyebilirim yalan söylemiyorum zaten resim de ekledim v10 serisinden v20 serisine geçti yani telefon 4.0.4 oldu
dalga geçtiğimi düşündüğün nedenler olabilir haklı olabilirsin çünkü bende arkadaşımın telefonunu denedim olmadı bende şaşkınım

alaStar

alaStar

Üye
Arkadaşın telefonu avrupadan geldiyse orda çıkan ics yi yüklemiş olabilir

Ocean258

Ocean258

Üye
Bir ekran görüntüsü olsa iyi olurdu :)

mrtdlk

mrtdlk

Üye
lg prada güncellemesi türkiye için çıktımı ?

şuan telefon pc ye bağladım lg updateyi çalıştırdım eğer güncelleme olmasaydı her han gibi bir durum söz konusu değildi ama şuan dosya indiriyor yaklaşık 359 mb boyutunda ve sonraki adım update butonu ve sonra complete butonu görünüyor ne yapmalıyım devam etmelimiyim yoksa
bu güncelleme beklenen isc 4.0.4 ? Olabilirmi

- - - eklendi - - -

lg p940 prada 3.0 güncellemesi çıkmıştır kendim kurdum ve kullanıyorum gayet başarılı olmuş :)

kardeş ben o kadar denedim güncellemiyor siz nasil yapiyorsunuz yardim edermisiniz

losttger

Üye
arkadaşlar ben ıcs yi yükleyemiyorum bende hala versiyon v10D gzüküyor yardımcı olabilirmisiniz acaba :(

chemist52

Üye
arkadaşlar. bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Bendede ingiltere cihazı var prada 3 güncellemem mümkün mü türkiyede. ne yapmam gerekiyor?

Üst Alt