Lg optimus l9 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus l9 güncelleme
08.03.2013 tarihi itibari ile LG firması Optimus L9 ilk firmware güncellemesini yayınlamıştır.Herkese hayırlı uğurlu olsun.:oke: Bu arada bu güncellemeden pek bişey beklemeyin ben pek fark göremedim çünkü...:hmmm

Ocean258

Ocean258

Üye
Android sürüm no kaç oldu hocam ? JB güncellmesi olmasın ?

technoshark

technoshark

Üye
Senin kullandığın sürüm ne idi ve sonrasında yeni gelen sürüm ne oldu ? bilgisini verir isen çok çok güzel olur...

Ve ayrıca muhakkak fark vardır ama sen şuan için farkı fark edememiş sindir :)

Ocean258

Ocean258

Üye
Arkadaş daha uğramamış ama ben JB güncellemesimi onu merak ettim çünkü bu aralar bu tip güncellemeler gelebilir :)

technoshark

technoshark

Üye
JB olacağını sanmıyorum ama olursa da süper olur hani :) Gerçi fark etmez bugün duymasak yarın kesin bir JB duyarız lg den

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
bu güncelleme 4.0.4 sürümüne gelen ek bir güncelleme yani jb falan değil,güncellemede gözle görülür değişiklik olarak sadece quick translator ve sözlük programı güncellendi benim gördüklerim bunlar,ayrıca lg l9'a jb güncellemesini bu ayın sonunda verecek diyor yabancı siteler ama hiç sanmıyorum Türikyeye hemen geleceğini bize anca yıl sonu gelir.

Ocean258

Ocean258

Üye
bu güncelleme 4.0.4 sürümüne gelen ek bir güncelleme yani jb falan değil,güncellemede gözle görülür değişiklik olarak sadece quick translator ve sözlük programı güncellendi benim gördüklerim bunlar,ayrıca lg l9'a jb güncellemesini bu ayın sonunda verecek diyor yabancı siteler ama hiç sanmıyorum Türikyeye hemen geleceğini bize anca yıl sonu gelir.

Güncelleme konusunda pey iyi geçmişi olmasada adamlar birinci ağızdan güncelleme konusunda daha aktif olacaklarını açıkladılar ben o kadar gecikeceğini sanmıyorum.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
İNŞALLAH, LG bu sefer kullanıcılarını şaşırtırda güncellemeyi erken verir...

rascesse

Üye
arkadaş ben de yeni aldım bu cihazı. sizler indirdiğiniz uygulamaları acaba telefon hafızasına mı yoksa sd karta mi yüklüyorsunuz ?

Ocean258

Ocean258

Üye
arkadaş ben de yeni aldım bu cihazı. sizler indirdiğiniz uygulamaları acaba telefon hafızasına mı yoksa sd karta mi yüklüyorsunuz ?

4.1 ile birlikte sd karta root etmeden uygulama yüklenemiyor. Yani Telefon hafızasına yükleniyor.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
şimdilik ics olduğu için mecbur telefon hafızasına yükleniyor ve taşınmıyor uygulamalar ama jelly bean geldiği zaman sd karta taşıyabileceğiz...

technoshark

technoshark

Üye
şimdilik ics olduğu için mecbur telefon hafızasına yükleniyor ve taşınmıyor uygulamalar ama jelly bean geldiği zaman sd karta taşıyabileceğiz...

Aslında telefonlara root özelliğini kazandırdıktan sonra taşıma işlemi gerçekleştiriyor ama bu seferde ürün garantiden çıkıyor.. Bunun JB ile hallolması çok güzel..

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
zaten ics resmen telefonu kısıtlıyor jb gelince optimus l9 resmen sınıf atlayacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...