LG Optimus Black ON SCREEN parolasini unuttum yardım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black ON SCREEN parolasini unuttum yardım edin lütfen
on screen şifresini ne yaptıgımı hatırlamıyorum bi fikri olan varmı

CS BETA

CS BETA

Üye
Bilgisayarınıza Telefonunuzun görüntüsünü getirip, fare ve klavyeyle, kontrol etmenizi sağlar.

technoshark

technoshark

Üye
On Screen Uygulamasını PCsuite programı ile birlikte download ediyorsunuz, sizin unuttuğunuz programın ne işe yaradığı ise, Optimus black cihazınıza erişiminizi kolaykaştırıyor..

Ancak markette bulunan airdroid uygulamasıda aynı işlemi hemen hemen yapıyor onuda denemenizi tavsiye ederim.

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
on screen uygulamasını pcsuite programı ile birlikte download ediyorsunuz, sizin unuttuğunuz programın ne işe yaradığı ise, optimus black cihazınıza erişiminizi kolaykaştırıyor..

Ancak markette bulunan airdroid uygulamasıda aynı işlemi hemen hemen yapıyor onuda denemenizi tavsiye ederim.

on screen programının sıfresını unuttum ben anlatadım galıba ? Ama aırdroıd ıcın saol ;)

oylum61

Üye
Yeniden Güncelleme yap tekrar kursun işletim sistemini sıfırlanır yada en basiti servise götürmen :)

technoshark

technoshark

Üye
google markette bulunan uygulama ilede aynı işlemi yapabiliyorsunuz, Airdroid adı uygulamanın ;)

Optimus blackte ben onu kullanıyorum gayette sağlam vede hızlı ;) tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: ofpistan

Avunyali

Üye
Format At Düzelir Belki

technoshark

technoshark

Üye
2. bir seçenek olarak factory reset atabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt