Lg optimus 4x hd otg özelliği varmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus 4x hd otg özelliği varmi
İyi günler arkadaş lg optimus 4x hd var benim otg özelliği varmı varsa nasıl kullanabilirim

Ocean258

Ocean258

Üye
otg telefonun değil kablonun özelliği bildiğim kadarı ile mikro usb'den bağlayıp kullanabilirsiniz.

Video yeteri kadar açıklayıcı olur sanırım :)

[video=youtube;wQ3seVU9UoE]http://www.youtube.com/watch?v=wQ3seVU9UoE&feature=player_embedded[/video]

Aynı şekilde Optimus 4x hd telefonunuzdada kullanabilirsiniz.

technoshark

technoshark

Üye
O özellik var, ancak nasıl kullanıldığı konusunda malesef ki fikrim şuan için yok :S

Derken ocean258 yardımcı olmuş :D

william75

william75

Üye
otg ozelligi nedir ki?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
OTG özelliği USB bağlantısı kullanan ürünleri cihaza bağlamaya yarar. Kablonun olması yetmez cihazdada bu özelliğin olması gerekli. Teknik olarak USB girişine voltaj uygulanması gerekir yani.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
ben de bir tane otg kablo var denedim olmadı olması için neyapmam gerkir arkadaşlar koskoca lg 4 çekirdekli yapıyor otg özellliği mi yapmıyor

Ocean258

Ocean258

Üye
Şu anda 4x hd de otg yokmuş ama güncelleme ile gelebileceği falan yazılım xda'da

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
inşallah gelir ya güncellemeyle

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg'nin yeni, smartphone'leri başarılı bunlara güncelleme illaki verir L serisi 4xd eski modellere nazaran çok daha başarılı telefonlar.

technoshark

technoshark

Üye
Kesinlikle.. Haklısın. Son çıkan ürünler ile kendisini iyice toparladı vede dediğin gibi ürünleri son derece başarılı. heleki Optimus G

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
ewt lg diğer ürünlere göre garanti kampasamında en iyi si biraz güncellemeleri geliştirsin çok iyi olur

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
OTG özelliği kernelle gelebiliyor bazen. Örneğin One X'te geliyor kernellerle.
Araştırmanızı öneririm.

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
nasıl oluyor oluyorsa yapılabilecek işlemler nedir acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt