Lg MeeGo telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
Lg MeeGo telefonu
Arkadaşlar bu projeden yani MeeGo projesinde çok firma var sadece nokia intel yok mesela bir başka dev olan lg de burda fakat uzun zaman önce gösterdikleri prototip olan gw990 dan sonra bir şey yapmadılar ki o çok güçlü bir cihazdı tek çekirdek 1.6 ghz moorestown intel işlemci vardı fakat ld den hala ses çıkmadı ayrıca acer de bu projede var o da telefon üretiyor fakat ondanda ses yok bilgisi olan var mı acaba bu konuda yani diğer firmaların yaptıklarından mobil manada yani çünkü tablet ve pc üretilmiş durumda

ultrayer6

ultrayer6

Üye
iptal edildi o proje.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
gw990 un iptali diye birşey yok zaten çıkacak diye yapmadılar cihazı prototip cihazdı fakat lg hala projede bugün birkaç kişiye sordum N9 un çıkışı onları hızlandırdı dediler ve galiba bir kaç sızıntıya göre hazırlıklara başlamışlar

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
boş hayallerle avunun siz

pRime.

pRime.

Üye
Cancelled gözüküyo gsmarenada.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
ya zaten gw990 prototip cihazdı çıkması zaten beklenmiyordu neyse benim merak ettiğim bilgisi olan varmıydı demek ki yokmuş

nonamex

Üye
LG nin Androidli cihazlari bence gayet basarili. Buna dayanarak Meego isini Nokia'dan daha iyi yapacaklarini dusuyorum tabi cihaz cikartirlarsa Meego ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt