Lg kf510 güncelleme<yardım>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bygeforce

bygeforce

Üye
    Konu Sahibi
Lg kf510 güncelleme<yardım>
ARKADAŞLAR SİTEDEKİ YAZILANLARIDA OKUDUM LG NİN SAYFASINIDA DEFALARCA OKUDUM AMA BİR TÜRLÜ ŞU GÜNCELLEME İŞİNİ YAPAMIYORUM... LÜTFEN Bİ ARKADAŞ YAPTIĞI HER ADIMI BANA ANLATARAK YARDIMCI OLABİLİR Mİ.... BİR TÜRLÜ ÇIKAMIYORUM ŞU İŞİN İÇİNDEN........:bilmm

bygeforce

bygeforce

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunumu hallettim... sorunun USB AYARLARINdan kaynaklandığını sonunda bulabildim :) o kısmı VERİ TRANSFERİ diye işaretlerseniz sorununuz halloluyor... ii günler tşkler

YakupNone

Üye
arkadaşlar sorunumu hallettim... sorunun USB AYARLARINdan kaynaklandığını sonunda bulabildim :) o kısmı VERİ TRANSFERİ diye işaretlerseniz sorununuz halloluyor... ii günler tşkler

bu telefonda güncelleme sıkıntısını bende yaşyrm uzak baglantı ile bana yardımcı olablrmisin kardş.

YakupNone

Üye

Bana yardımcı olabilirmisin güncelleme konusunda ben güncellemeyi yapmaya çalışıyrm ama telefon kapat batarya çıkar flen diyor yapyrm ondan sonrası gelmiyr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt