LG G3 Lg g3 opengapps hakinda yardim istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 opengapps hakinda yardim istiyorum
Diyelim ki custom (özel) rom yükledim fakat open gappsta neresini seçip seçmeyeceğimizi nerden anlıyoruz varyant bilmem ne 3 tane kısım geliyor birtanesini biliyorum surum kısmı 6.0 ise 6.0 gibi sonrasini bilmiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Variant kısmında full tüm Google ürünleri, yada önerilen yada daha düşük uygulamalar var.
Köşesindeki çıkıntıya basınca da açıklama ve kaynak sayfasına yönlendiriyor.

ibrother

ibrother

Üye
Micro sana en uygun olanı olacaktır. Play dergilik vs yok en rahatı.

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler
Zaten daha cok varyant kismidi. anlayamadigim kısım

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Nerden o sonuca vardin ben anlayamadim hepsi uymuyor icerisinden birtanesi uyuyor ama hangisi neye gore variant i seciyoruz soyleyinde bilelim

vaterfa

vaterfa

Üye
Nerden o sonuca vardin ben anlayamadim hepsi uymuyor icerisinden birtanesi uyuyor ama hangisi neye gore variant i seciyoruz soyleyinde bilelim
variant senin google uygulama istegine gorr en kucuk pakette sadece google play ve google play services falan var, digerlerinde paket boyutu arttikca icindeki google uygulamasi sayisi da artiyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Dediğim gibi üzerine tıklayınca içerisinde hangi Google uygulamasının olduğunu yazmakta ve sen yazılımında hangilerinin olmasını istersen o şekilde indiriyorsun, ben Pico olanı yükledim mesela Play Store - çekirdek Googla altyapı uygulamaları vardı. Sende o şekilde seçim yapabilirsin.

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah şimdi anladım hepinize teşekkürler

Üst Alt