Telefon Tavsiyesi lg g3 önerir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 önerir misiniz ?
Merhabalar şuan bende s5 mini var lollipop güncellemesi gelmeyecek heralde artık belli oldu. LG G3 almayı düşünüyorum önerir misiniz?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Şarj sorunu var kardeş ama telefon müthiş.

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
kaç saat dayanıyor saat s5 mini 5-6 saaat dayanıyor 8-9 saat dayanıyosa sorun yok

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Kullanmana bağlı.Arkadaş günde 3-4 kere şarj ediyor.Clash oynuyor telden.

0MG90

0MG90

Üye
İleride kasabilir, birde bataryanın fazla dayanmasını bekleme

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Aynen batarya yetmiyor ona

tifazcik

tifazcik

Üye
batarya 1 gunu çıkartıyo ama sarjlı kılf al osurun kalr ama muthıs telefon

Bülent872

Bülent872

Üye
İleride çok kasma yapıyor

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Peki onerebileceginiz kesin guncelleme alacak bi telefon onerirmisiniz?

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
ilerde çok kasma yapıyor demişsiniz ama 6 ay oldu öyle aman aman kasma görmedim bende clash oynuyorum sabah 7.30 da sarjdan cekiyorum saat aksam 8.30 gibi sarja takiyorum.

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
ilerde çok kasma yapıyor demişsiniz ama 6 ay oldu öyle aman aman kasma görmedim bende clash oynuyorum sabah 7.30 da sarjdan cekiyorum saat aksam 8.30 gibi sarja takiyorum.
Onerirmisin telefonu yani samsungun su gibi şarjı akan telefonundan cok gitmiyodur sarji eminim :)

Bülent872

Bülent872

Üye
Onerirmisin telefonu yani samsungun su gibi şarjı akan telefonundan cok gitmiyodur sarji eminim :)
Sarj konusunda çok büyük değişiklikler olmaz, kasma konusunda yurtta kalıyorum 5-6 kişide G3 var kardeşim 4ay sonra küçük küçük sonra büyük oranda kasma oluyor.

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Sarj konusunda çok büyük değişiklikler olmaz, kasma konusunda yurtta kalıyorum 5-6 kişide G3 var kardeşim 4ay sonra küçük küçük sonra büyük oranda kasma oluyor.
Onermiyomusun yani?

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
Alma derim ben elindeki telefon super her isini gorur Cm 12 yukle ben oyle yaptim

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
S5 olsaydi isimi gorurdu evet ama bu s5 mini cyanogenmod kurunca kamerasi calismiyor dogal olarak anlami kalmiyor telefonun :(

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
G800hq mu elindeki

Death Punch

Death Punch

Üye
Lg neden alınır ki zaten benim şahsi fikrim itici bi telefon g3 alanlar ne için alıyolar ki tipimi hoşlarına gidiyo acaba

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
benim g2 de harika

Üst Alt