LG g2 için cyonogenmod 14

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Ne zaman gelir ? Bilgisi olan aydınlatsın

Hiç kimse bişey bilmiyo mu ?

Bu konuda internette paylaşılan bir bilgiye rastlamadım. Dolayısıyla şu tarihte gelecek demek de doğru olmaz. Ama, yükledikten sonra sürekli güncelleyerek takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: brkergi
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Geldi fakat unofficial yani resmii değil. d802 modeline ait. Bu da link:
Cyanogen hayranı olarak görür görmez flaşladım. Çok sorunluydu, birçok program durdu hatası alıyordu, Titanium BP yedeklerimi kullanamadım. Kamerayı açtığımda durduruldu hatası aldım. Temiz bir kurulum yaptım restart hataları almayı başladı, bu kez Titanium'u çalıştırabildim yine kamera sorunluydu. Üçüncü kez flaşladım kamera yine açılmadı :gun1: Rom işinde tecrübeli değilsen hiç bulaşma. Cyanogenmod ekibi kendi sitesinden yayınlamadıkça yapacak pek de bir şey yok. İyi bir haberim var; Cyanogen ekibi üstünde çalışmaktaymış yakında 7.1 sürümle çıkacak.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
S800 ve 801 için 7 olmayacak deniyordu noldu o haber?

brkergi

brkergi

Üye
    Konu Sahibi
Geldi fakat unofficial yani resmii değil. d802 modeline ait. Bu da link:
Cyanogen hayranı olarak görür görmez flaşladım. Çok sorunluydu, birçok program durdu hatası alıyordu, Titanium BP yedeklerimi kullanamadım. Kamerayı açtığımda durduruldu hatası aldım. Temiz bir kurulum yaptım restart hataları almayı başladı, bu kez Titanium'u çalıştırabildim yine kamera sorunluydu. Üçüncü kez flaşladım kamera yine açılmadı :gun1: Rom işinde tecrübeli değilsen hiç bulaşma. Cyanogenmod ekibi kendi sitesinden yayınlamadıkça yapacak pek de bir şey yok. İyi bir haberim var; Cyanogen ekibi üstünde çalışmaktaymış yakında 7.1 sürümle çıkacak.