LG G2 Hard reset nasıl atılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 Hard reset nasıl atılır ?
Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar acil yardım edebilir mi ? Android 4.4.2 Bir türlü reset atamadım. Power + ses kısma tuşuna bastım olmadı

nsren

nsren

Üye
Power+ses kısma tuşuna bas açılınca elini power tusundan çek bir saniye bekle sonra tekrar bas. Beyaz bir ekran gelecek power tuşuna basarak ilerle. 3 defa basınca recovery menü geliyor. Tesadüfen kendim buldum. Çok araştırdım ama herkes farklı birsey yazmış.

• Beğen
Tepkiler: b.k

hakfad

Üye
Dediginiz gibi yapiyorum nedense olmuyor onceden oluyodu bilgisi olan varmi

Türkbey___

Türkbey___

Üye
Power+ses kısma tuşuna bas açılınca elini power tusundan çek bir saniye bekle sonra tekrar bas. Beyaz bir ekran gelecek power tuşuna basarak ilerle. 3 defa basınca recovery menü geliyor. Tesadüfen kendim buldum. Çok araştırdım ama herkes farklı birsey yazmış.

Yanlış bilgi veriyorsun dediğin ile alakası yok yanlış bilgi verme.
Dediginiz gibi yapiyorum nedense olmuyor onceden oluyodu bilgisi olan varmi
Bu doğru ve kesin bilgidir şimdi gardaşım telefonu kapat sonra ses kısma ile power tuşuna aynı anda bas ekran geldiğinde her iki tuşu bırak, sonra ses kısma ile ses açma tuşuna aynı anda basılı tut ekran çıkana dek bekle ama burda önemli olan ses kısma ile ses açma tuşuna aynı anda basman lazım. Yes no diye seçenek gelecek ve ses kısma tuşu ile aşağı in power tuşuna bas format başlayacaktır. Yapamazsan bir kaç sefer dene mutlaka olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: bitanesii77, i_cakmak ve b.k
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
sonusuz baskı sayısı.Arkadaşlar yardım mı ediyoruz acaba yoksa daha çok sıkıntımı.Eğer yanlış bildiğini ifade ettiğiniz husus yanlış ise zaten konuda belirtilir kaldıki daha evvel uyarmanında böylesi olur.Forum kuralarını okumanızı tavsiye ederim tetkrarında ceza alacağınızı bilmenizi isterim.

• Beğen
Tepkiler: kralberk13, Türkbey___ ve B.A.R.O.N

hakfad

Üye
Turkbey sagol dedigin gibi oldu

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___
nsren

nsren

Üye
İlk firsatta dedigim yöntemi videoya çekip buradan paylaşacağı. G3 aldım aynı yöntem ile telefona reset attım m. Başka arkadaşlarda nasıl olmuyor anlamış degilim.

gercekmanyak

Üye
hikaye.. dediklerinizin hiç biri olmuyor... yanlış hepsi...

OuzSelcuk

OuzSelcuk

Üye
3845#*802# Bu Kodu Arama Ekranina Kopyla Orada Karsina Cikan Menuden Hard Reseti Sec Resetlenecektir.

• Beğen
Tepkiler: çetinşahin
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tam ekran açılınca çekip tekrar basılı tutun hard reset menüsü gelene kadar basılı tutun

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Telefonu kapat ses kisma ve power tusuna basili tut lg logosu gelince iki tusu da 1-2 sn saniye birak ve bu sefer ses kismayla ses acma tusuna ayni anda bas ayni anda basamazsaniz reset menusu gelmez reset menusu gelince ses acma ve kisma tuslariya asagi yukari gezebilir power tusuyla da onaylama yapabilirsiniz.

recepgok50

recepgok50

Üye
Hard reset atinca telefondaki veriler muzikler filan kayboluyor mu

hakfad

Üye
Kutusundan yeni cikmis gibi oluyor tertemiz

brkergi

brkergi

Üye
Hard resetten sonra sarjım su gibi bitmeye başladı çok sıkıcı nerde kit kattaki sarj

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
brkergi

brkergi

Üye
Lolipopu ilk yüklediğimde böyle bi durum yoktu