Lg G2 Ekran Kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Ekran Kırıldı
Telefon arabadan inerken kucağımdan kaydı düştü , ekran köşeden itibaren parçalandı , %30 luk kısmın dokunmatiği çalışıyor , çatlaktan sonrası çalışmıyor , ekran fiyatları ne kadardır ? Yurt Dışından getirtmek güvenli mi ? Kendim değiştirebilir miyim ?

avast

avast

Üye
500 lira diye biliyorum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
takması etmesi 500 ü bulur

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
tmm teşekkürler :)

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Telefon arabadan inerken kucağımdan kaydı düştü , ekran köşeden itibaren parçalandı , %30 luk kısmın dokunmatiği çalışıyor , çatlaktan sonrası çalışmıyor , ekran fiyatları ne kadardır ? Yurt Dışından getirtmek güvenli mi ? Kendim değiştirebilir miyim ?
KESKEEE resim ataydın !!!

• Beğen
Tepkiler: bby-34
McBoltt60

McBoltt60

Üye
goreydik ya tam nerden cam catlamaya baslamis
ona gore dikkat ederdin yanı belki klif vs

• Beğen
azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi

Invoke

Invoke

Üye
Benim arkadaşımın arkadaşının da G2'sinin ekranı kırılmış. Olay şöyle gerçekliyor. Bankta otururken, (öyle masa falan değil, bildiğin parklardaki bankların yüksekliğini düşünün) cebinden düşüyor. Ekranın ortasında çat diye gidiyor. Ekranın üst tarafı çalışıyor, alt taraf çalışmıyor. :D

messevim

messevim

Üye
Benim arkadaşımın arkadaşının da G2'sinin ekranı kırılmış. Olay şöyle gerçekliyor. Bankta otururken, (öyle masa falan değil, bildiğin parklardaki bankların yüksekliğini düşünün) cebinden düşüyor. Ekranın ortasında çat diye gidiyor. Ekranın üst tarafı çalışıyor, alt taraf çalışmıyor. :D
Bu düşme olayları tamamen şans işine ve düşüş biçimine bağlı. Benim telefon yaklaşık bir metreden iki defadır yere çakılıyor çok şükür birşey yok.

• Beğen
Tepkiler: akyol0111 ve McBoltt60
Invoke

Invoke

Üye
Bu düşme olayları tamamen şans işine ve düşüş biçimine bağlı. Benim telefon yaklaşık bir metreden iki defadır yere çakılıyor çok şükür birşey yok.

Kısmet tabi. Düştüğü yere ve açıya göre değişir. Ama G2 şık ve ince. Ne kadar incelirse çerçeve o kadar da ihtimal artıyor.

En iyisi sağlam kılıf alacaksın ya da kasko yaptıracaksın.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5 im düştü demin. :zzz: başıma geleceğini biliyordum. 1.3 metre kadar.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
COK gecmis olsunnn ya
bende de S3 vardi
cami catlattigim an inanamadim ....
masanin kosesine carparak cebimde iken ust taraftan catlamis... idi
neyse lg g2 alindi...
Allah korusun ya(( saglam kilif olmasi lazim alt koseli korumali ))

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye
hahaha
benim S3 vardi iste bi kac defa ole oldu neyse gene saglama telefon cebimde iken masa ya carptigim ani hatirladdin tabi ozaman da cami catlamisti ..
yaa boyle sansizligin UST AHİZE nin olduğu yerden catlamis...
kotu yaa..

• Beğen

e.c.g

Üye
Geçmiş olsun

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gecmis olsun.
G2 cok cok iyi bir cihaz ama biraz nazik iyi korumak gerekli benim cihazimda cizik dahi yok dusurdum denecek kadar buyuk bi olay gelmedi basima ama ayni cihaz hanimda da var ilk dusurusunde ekran sag ust koseden 5-6 mm kirildi parcayi jelatin tutuyodu sonralari sag kisimda dokunmatik calismamaya basladi kilifla kullaninca baskidan dolayi calisiyo sanirim.Saglam bi kilif kullanmaniz sart artik ekran boyutlari aldi basini gidiyor cunku.

• Beğen
Tepkiler: McBoltt60
McBoltt60

McBoltt60

Üye
aynenn oyle ben de arkqdas ortamda arkadas sebebiyle yani onun durtmesi diyebilirm hareket gosterme aninda tlefon elinde bakiyorum oo an elimr gelmez mi tak telfon dustu yavas dustu ama yer gene taslar filen vardi vrya tam tasa geldi sol ust kose 2 mm altindab dogru ahizrye kadar catladi neyse ki yapildi su 60tl degerindr saglam olan bi kilif var onu almadan olmicak gene koruyo bi kac dusurmeyle gene ii sayilir ... kirilan cam ekran komple degisiyo servise siz gitti iseniz KIRILAN CAMI İSTEYEBİLİRSİNİZ. ...
SAKLAMAK ISTEYEN Ne bilim
bi Yerde tutabilir ...

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye

• Beğen